Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Трансилвания, замът Дракула

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ана Б. Дракула
мъгъл
Ана Б. Дракула


Брой мнения : 69

Трансилвания, замът Дракула Empty
ПисанеЗаглавие: Трансилвания, замът Дракула   Трансилвания, замът Дракула EmptyПет Яну 01, 2010 9:06 pm

~Ана живееше или поне се предполагаше, че живее в замъка на чичо си. Никой не знаеше дали е сама или има и други обитатели на къщата, но определено и никой не би влязъл поради страховитоста и мистерията на това място. Наричан още замъкът на Дракула, заради фамилиите на обитателите му. Намираше се в Трансилвания и беше много стара и древна сграда. Разположена насред зеленото царство. Често се чуваха писъци и крясъци от вътрешността му, вой на вълци и мяукания на котки.~
~Галерия~
Виртуална разходка из замъка
Някогашните екстравагантни обитатели на замъка
'Тайният проход' който свързва първия етаж с третия етаж
Замък "Бран" (Дракула)
Върнете се в началото Go down
Ана Б. Дракула
мъгъл
Ана Б. Дракула


Брой мнения : 69

Трансилвания, замът Дракула Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трансилвания, замът Дракула   Трансилвания, замът Дракула EmptyСъб Мар 06, 2010 7:19 pm

Нощта беше паднала над Трансилвания. Вълците се бяха събудили от невероятната красота на луната. Бях сама в замъка на чичо си, нямаше други от моя вид, но защо ли ми се струваше, че не съм сама. Навън беше хладно, което беше невероятно добре. Полъхваше лек ветрец, тайнствен стон, писък, чаша пълна с кръв. Поредната ми животинска жертва... Милото бухалче... Понякога ми се свиди за тях. Поех чашката със шампанското и влязох в голямата гостна, някога тук играех на жмичка. Липсват ми онези времена,,,
Минаха два часа, в които се впуснах в спомени. Обляна в сълзи, допивах червената тченост в кристалният съд. Чух стъпки... Станах и бавно минах по дървеният под постлан с дебел пурпурен килим. Отворих рязко вратат към коридора и се блъснах в Том Минели:
- Ауу! Ана, как ме усети!- засмях се:
- Вампир съм Анщайн!- след което алено червените ни устни се сляха в страстна пленяваща целувка...
Върнете се в началото Go down
Том Минели
мъгъл
Том Минели


Брой мнения : 97

Трансилвания, замът Дракула Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трансилвания, замът Дракула   Трансилвания, замът Дракула EmptyСъб Мар 06, 2010 8:18 pm

В този момент аз отлепих устни от нейните и казах направо:
-Знаеш ли къде е чичо ти?
Тя го погледна злобно,пусна го и каза:
-И защо?!Не ти ли казах че не е добре да го виждаш?
-Виж...трябва да говоря с него!Може би между нас няма да се получи,но поне можем да бъдем приятели,а не врагове!Моля те,искам да го видя! - казах аз,след което я хванах за ръката и я дръпнах напред.Отново я целунах и казах:
-Моля те...
Върнете се в началото Go down
Ана Б. Дракула
мъгъл
Ана Б. Дракула


Брой мнения : 69

Трансилвания, замът Дракула Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трансилвания, замът Дракула   Трансилвания, замът Дракула EmptyСъб Мар 06, 2010 8:26 pm

- Не го знам!- седнах хладнокръвно на дивана. Кръстосах дългите си бедра и го погледнах кръвнишки:
- За какво ти е, искаш да се скарам с него ли!?- хванах чашата и я счупих в ъгъла на перпендикулярната страна. Звукът огласи стаята, а малки капици кръв попиха в персийският древен килим:
- Том пак ме ядосваш!- с невеорятна скорост се озовах пред отвореният просрец. Той последва движението ми и започна да ме целува по врата:
- Тъкмо бях решила, че ще я бъде и ти "не"!-какви ги дрънках нали аз бях непостоянната...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Трансилвания, замът Дракула Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трансилвания, замът Дракула   Трансилвания, замът Дракула Empty

Върнете се в началото Go down
 
Трансилвания, замът Дракула
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Други :: Secret World :: Светът :: Вашият дом-
Идете на: