Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Hyatt Regency Century Plaza London

Go down 
АвторСъобщение
Рубен
мъгъл
Рубен


Брой мнения : 475

Hyatt Regency Century Plaza London Empty
ПисанеЗаглавие: Hyatt Regency Century Plaza London   Hyatt Regency Century Plaza London EmptyСъб Яну 02, 2010 11:21 pm

От както започнах кариерата си ходя на различни места. Най-много ми харесва Plaza в Ню Йорк и Hyatt Regency Century Plaza в Лондон. Винаги сме били във ВИП апартаментите. Заради магическото училище през ваканцията ще съм по-често в Лондон. Ще се наложи да ходя и в Ню Йорк от време. Леля ми ми обеща, че ще е през повечето време с мен, но заради сапунката, която заснема всеки ден, едва ли е вероятно.
В хотела в Лондон винаги сме в един и същ апартамент. Не желаем да го сменяма, а и да го дават на други. Познавам повечето от екипа на хотела, а и по-голямата част от огромната сграда. Още щом навляза във флоаето ме залива приятен аромат на маргаритки. Когато искам да поразпусна отивам в лобито. Когато не поръчвам Румсервис се храня в ресторанта. Стаята ми е по-голяма от тази на леля ми. От време на време ходя на басейна. Второто семейство, при което бях, ме бяха записали на тренировки по плуване и от тогава мога да плувам много добре.

P.S.
За тези, които желаят да го разгледат, следете с мишката къде има линк, защото всичко е един цвят. Някой друг път ще го оправя.
Върнете се в началото Go down
 
Hyatt Regency Century Plaza London
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Други :: Secret World :: Светът :: Вашият дом-
Идете на: