Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ЗабРаваНкаТа...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

ЗабРаваНкаТа... Empty
ПисанеЗаглавие: ЗабРаваНкаТа...   ЗабРаваНкаТа... EmptyСря Яну 20, 2010 10:15 am

Здравейте! Казвам се Теодора и съм на 14 години от София. Та... спирам дотук, за да има какво да ме питате!
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

ЗабРаваНкаТа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗабРаваНкаТа...   ЗабРаваНкаТа... EmptyВто Мар 02, 2010 10:18 pm

Обичаш ли дъжда?
Привързана ли си към природата?
Какво е музиката за теб?
А как би определила живота?
Една откачена фраза, измислена от теб?
Шоколад или... милка шоколад? хд
От кога се занимаваш с роулплей?
Какво обичаш да правиш през свободното си време? (нещо, което не включва обичайното да изляза или да стоя пред компютъра...)
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

ЗабРаваНкаТа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗабРаваНкаТа...   ЗабРаваНкаТа... EmptyЧет Мар 04, 2010 2:52 pm

Обичаш ли дъжда? Зависи. Понякога му се ядосвам ужасно много, но понякога е много приятен - когато ръми леко и е топличко.
Привързана ли си към природата? Дам. Обожавам всичко в природата (без буболечките, бляк). А и съм голяма природозащитничка! клио
Какво е музиката за теб? Нещо приятно, което бих могла да слушам за раз... Уф, забравих думата. А, разпускане.
А как би определила живота? Понякога е много хубав, и изпълнен с щастливи моменти, а понякога ти разбива и сърцето, и душата, и... всичко. Но все пак е хубав. Дава живот. :D
Една откачена фраза, измислена от теб? Ъъъ... Май няма такава...
Шоколад или... милка шоколад? Шоколад. angel
Откога се занимаваш с роулплей? Горе-долу от края на седми клас. Намерих един форум в интернет и оттам се тръгна...
Какво обичаш да правиш през свободното си време? Може би е банално, но обожавам да чета книги. Но това е само вечер и понякога сутрин, когато няма какво да правя и ми се марзелува. Нямам много против и излизането на разходка с майка ми, или пък да се виждам с братовчед си... Но това е само през уикендите.
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





ЗабРаваНкаТа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗабРаваНкаТа...   ЗабРаваНкаТа... Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЗабРаваНкаТа...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Други :: Secret World :: Дискусии и разговори :: Да се опознаем!-
Идете на: