Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Раят на синевата [коментари]

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Раят на синевата [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Раят на синевата [коментари]   Раят на синевата [коментари] EmptyЧет Мар 18, 2010 3:18 pm

Само ще ви помоля да си кажете истинското мнение. Blushing


Последната промяна е направена от Скарлет Грийн на Пет Апр 30, 2010 2:39 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Раят на синевата [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на синевата [коментари]   Раят на синевата [коментари] EmptyПон Апр 19, 2010 2:15 pm

Еха, никой не е коментирал... Супер. Пуснах новата глава.
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Лириана Форкънтър
Директор; преподавател по "Способности"; рък-л на дом Флемио
Лириана Форкънтър


Брой мнения : 431

Трезор
Оставаща сума: 750

Раят на синевата [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на синевата [коментари]   Раят на синевата [коментари] EmptyПон Апр 19, 2010 3:27 pm

В два сайта за един час. хд Както казах и на другото място - харесва ми. ;д Написано е интересно и искам още..

Иии... *повтаря, крещейки* Защоооо, по-дяволите, Нора избра новияя? Защо остави тъмнокоскооо? ;[[
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Раят на синевата [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на синевата [коментари]   Раят на синевата [коментари] EmptyВто Апр 20, 2010 2:59 pm

Ааа, ти си Виктоар Дебюси! lol Мерси за коментарчето. И да ти кажа - в доста повече от два форума е. Blushing
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Лириана Форкънтър
Директор; преподавател по "Способности"; рък-л на дом Флемио
Лириана Форкънтър


Брой мнения : 431

Трезор
Оставаща сума: 750

Раят на синевата [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на синевата [коментари]   Раят на синевата [коментари] EmptyПон Май 03, 2010 2:54 pm

Хмм, тук не си сменила името. xD Ама мойта Виктоар е по-различна от тази. xP

Кефи ме... тук вече има и четвърта глава, иначе може би нямаше да коментирам на различните места. xD
Хммм... защо Франкчо трябва да е лош? ;[[[ И защо Винсънт е такъв буреносен облак? Хмм.. какво да кажа, какво да кажа. Мм, интересно е, само че искам да стане вече напечено.. да има малко повече действие. И да се разбере повечко около новата същност на Елеонор. ^^ :}
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Раят на синевата [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на синевата [коментари]   Раят на синевата [коментари] EmptyПон Май 03, 2010 4:58 pm

Ех, сигъ... Съжалявам, забравих... Ама нали не се сърдиш? Понеже просто много ме кефи това име, Виктоар. Между другото, аз и в Роарскрийм я пуснах четвъртата...
Франк ще е лош... Ами защото... Не знам. Така реших. Нооо вече си имам и самостоятелни планове за нататък (защото отчасти идеите са от една фр, но казани само с по едно изречение...).
И Вин се сърди, защото... Абе няма да ти кажа сега. Ще се разбере по-нататък. Нали трябва да е напечено?! Няма да ти казвам всичко сега, я! хД
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





Раят на синевата [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на синевата [коментари]   Раят на синевата [коментари] Empty

Върнете се в началото Go down
 
Раят на синевата [коментари]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Раят на синевата
» Хей Лобов -коментари-
» No named -коментари-
» Безименно е за сега! -коментари-
» Най-мечтаният кошмар [коментари]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Други :: Secret World :: Дискусии и разговори :: Лично творчество-
Идете на: