Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Герои на учениците от трети курс (Втора УГ)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лириана Форкънтър
Директор; преподавател по "Способности"; рък-л на дом Флемио
Лириана Форкънтър


Брой мнения : 431

Трезор
Оставаща сума: 750

Герои на учениците от трети курс (Втора УГ) Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на учениците от трети курс (Втора УГ)   Герои на учениците от трети курс (Втора УГ) EmptyВто Мар 30, 2010 4:13 pm

Втора Учебна Година. Местете тук.

Линк към старата тема - ЦЪК!
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Герои на учениците от трети курс (Втора УГ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците от трети курс (Втора УГ)   Герои на учениците от трети курс (Втора УГ) EmptyСря Мар 31, 2010 1:23 pm

Име: Скарлет Грийн (Scarlett Green)

Години: 13 години

Прякори: Скар, Лети, Лили, Кари, Карла, Лил

Кръвен статус: Чистокръвна

Външен вид: На външен вид съм съвсем обикновено момиче. Имам дълга и права, понякога леко накъдрена червеникава коса. Очите ми са пъстри, като по-често са зелени. В останалото време са или кафеникави, или синкави.
Зъбите ми са прави и доста бели, както и кожата ми е бледа. Всъщност тя винаги е била такава...
Устните ми са нормални – нито много тънки, нито много плътни. Висока съм 165 сантиметра и тежа 40 килограма.


Характер: Отвътре обаче съм по-различна. Единствено червената ми коса подсказва за буйният ми характер. Не обичам да се подчинявам на когото и на каквото и да било. Единствено моите принципи спазвам, но и това се случва по-рядко.
Обичам да се противопоставям на хората, докато не направят това, което искам. Обичам и да съм в центъра на вниманието.
Доста съм дружелюбна и лесно си намирам приятелки. За жалост и досега не съм имала истинска приятелка.
Въобще не съм подредена. Обикновено дрехите ми се разполагат, където си искат из стаята, но при нужда мога да не съм разхвърляна.
Понякога действам много импулсвино, без въобще да се замисля какво правя. Първо действам, а после мисля.
Не обичам да се извинявам, но пък когато се наложи, все ще успея да измърморя някакво извинение.
Не ми харесва да има разделение между бедни и богати и предпочитам аз да се броя към вторите. Въпреки че съм доста богата.


История: Родена съм в малко градче на име Фрауенфелд в Швейцария на 4. март 1995 година. Майка ми е на 31 години, казва се Елеонор Мозли и е англичанка. Баща ми, Джон Мърси, е на 33 години и е от Ирландия. Не се чудете, че съм Грийн – взела съм фамилията от баба си, Дона Грийн.
Още на две годинки сме се преместили обратно в Лондон. До пет години ме учиха как да се обличам, учиха ме на любезности и други глупости от хайлайфа. Но аз все пак трябваше да знам тези неща.
На седем ме изпратиха на училище, а родителите ми заминаха на работа из страните по света. Виждах ги максимум по веднъж на три месеца и затова баба ми стана като майка. Тя ме научи как да бъда истински човек, да не бъда лицемерка като богаташчетата.
На десет години с баба се преместихме в Абридж, малко градче на двайсетина километра от столицата. В училището там вече разбрах какво е да си лицемер и подмазвач. Беше пълно с лигли и пикльовци, които се брояха за моята компания. Така и не успях да си намеря истинска приятелка.
Един топъл ден в края на учебната година бях в класната стая заедно с „най-добрата” си приятелка, Лоли. Беше след края на часовете и стаята беше празна. Аз й помагах за едно домашно по география, защото след това дълго нямаше да се виждаме.
Изведнъж задуха силен вятър от прозореца, до който бяхме. Внезапно от там влетя някаква бяла сова, която пусна писмо в ръката ми и отлетя обратно през прозореца.
Отворих писмото - беше от някакво магьосническо училище "Хогуортс". В началото не разбрах каква е тази глупост, но постепенно се досетих.
Още на пет години бяха започнали да се проявяват странни неща при мен. Веднъж, когато ми беше много горещо, задуха силен студен вятър, който отпрати горещината. Друг път пък бутнах една кристална чаша. Точно преди да падне на земята, тя се задържа за секунда във въздуха, после падна и не се счупи.
Когато се прибрах вкъщи, баща ми ми обясни, че съм магьосница. Зарадва се, че съм приета в "Хогуортс". А на майка ми въобще не й пукаше. И сега, когато вече съм в "Хогуортс", всъщност ми е много хубаво без родителите ми - мога да си правя каквото и когато си поискам.

Отличителни белези: Имам белег във формата на звезда на лявото рамо, на гърба, по рождение. Затова са ме кръстили Скарлет - от англ. "scar" - "белег".

Местожителство: Абидж, Англия.

Домашни любимци:
Имам куче - хъски, Аби, която е само на шест месеца.

Снимки:

Герои на учениците от трети курс (Втора УГ) Luscious_Red_2_by_SinfulEyes

http://th02.deviantart.net/fs51/300W/f/2009/276/f/8/f84e3ab8be4f23c26923b912dd78f1de.jpg
http://fc05.deviantart.net/fs28/f/2008/101/5/6/5602f3fb84514d5d.png
http://th05.deviantart.net/fs71/300W/i/2010/045/c/b/Natural_Red__by_MeganMeyer.jpg
http://th06.deviantart.net/fs18/300W/f/2007/211/b/8/Red_beauty_by_Zzaarr.jpg
http://th01.deviantart.net/fs23/300W/f/2007/327/c/e/red_by_anzya91.jpg
http://th09.deviantart.net/fs46/300W/f/2009/232/3/e/red_apple_by_maniacboxer.jpg
http://th05.deviantart.net/fs14/300W/f/2007/060/c/6/Behind_Your_Illusion_by_littlemewhatever.png
http://th08.deviantart.net/fs21/300W/f/2007/308/a/8/a8dcd1452130c12b.png
http://th09.deviantart.net/fs51/300W/f/2009/329/3/7/Red_Rose_by_fhrankee.jpg
http://th02.deviantart.net/fs50/300W/i/2009/292/f/d/Red_roses2_by_NadyaBird.jpg

П.П. Надявам се не е проблем, че си промених героинята малко... или много.
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Джак Хюнтър
мъгъл
Джак Хюнтър


Брой мнения : 8

Герои на учениците от трети курс (Втора УГ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците от трети курс (Втора УГ)   Герои на учениците от трети курс (Втора УГ) EmptyВто Апр 06, 2010 1:39 pm

Герои на учениците от трети курс (Втора УГ) Justindrewbieberbyihear

Име: Джак Томас Хюнтър
Обръщения: Джак, Джако, Хюнтър
Години: 13
Курс: Трети
Дом: Хафълпаф
Зодия: Везни
Кръв: Нечистокръвен
Местожителство: Париж, Франция
---


Описание: Джак винаги е много лъчазарен, почти винаги е с усмивка на уста. Много рядко човек можеше да го види намръщен.
Момчето има кестенява коса, на средна дължина, която винаги беше леко разрошена или пък я зализваше на някоя страна. Тя се спускаше до очите му и понякога ги закриваше леко. Има дебели вежди, които много рядко се виждаха, заради чорлавата му коса. Тъмните му, почти черни очи, бяха обградени от къси и гъсти мигли. Носът му беше чип, брадичката заоблена. На дясната си буза имаше малка бемка, почти незабележима, но момчето се дразнеше на нея, не я харесваше. Има плътни червени устни и бели, прави зъби.
Висок е около метър, шестдесет и девет и тежи около педесет и пет килограма. Беше кльощав. Плосък корем и дълги, слаби, крака.
Винаги носеше дрехи в любимите си цветове, почти никога не обличаше черни тоалети. Предпочиташе спортните облекла – тениска, спортен панталон и някакви кецове, така се обличаше най-често. Хюнтър държеше на външния си вид и го показваше.

Характер: Доста добродушно момче. Малко е срамежлив в чужди води, но когато ги поопознае се отпуска и показва същността си. Джак обича приятелите и семейството си и умее да показва това, държи на тях. Винаги е готов да се притече на помощ на някого, независимо дали е негов приятел или не, обича хората, обича природата, животните. Доста е трудолюбив, точно за това може би и беше в Хафълпаф. Всеки ще каже: ‘това е идеален характер’, но и Хюнтър има лоши черти в характера си. Доста ревниво момче е, когато види, че някой се опитва да го засенчи по някакъв начин той му отмъщаваше, обичаше да е център на вниманието понякога, понякога пък не. Везни – един път така, друг път обратното. Характерът му беше дотса променлив, това сигурно беше заради зодиалания знак, под който беше роден. Понякога, но много рядко, Джак избухваше за най-дребните неща, но се случваше наистина много рядко. Хафъла винаги беше много прилежен, имаше много добри оценки и знания. Някои съученици го наричаха зубър, но той не им обръщаше внимание. Понякога пък изобщо забравяше за уроците и се отдаваше на сладък ученически живот.

История: Джак е роден под зодиякалния знак Везни на петнадесети октомви, 1997 година. И двамата му родители са мъгъли, но за щастие братовчедите на майка му са магьосници и когато първи магически способности у Джак се проявяват на осем годишна възраст, те му обясняват за светът им, какво го очаква и най-вече какъв е.
Момчето нямало търпение да отиде в някое от трите магически училища и да започне да изучава магически предмети. Взимаше на заем книги от братовчедите на майка му и четеше за най-различни магически създания и магии. Беше прочел и историята на училището за вълшебство и магия „Хогуортс”, където по-късно бива приет да учи магия.
През лятото на 2007 година момчето получава писмо по една доста голяма сова, на която той много се зарадва. Когато прочита писмото си от директора на училището Саймън Силвърмуун, момчето има чувството, че е на седмото небе. Веднага кара родителите си и братовчедите на майка му да го заведат на Диагон-Али, улица, от която трябваше да си купи всичките ученичкески принадлежности. От там си копува голяма забулена сова, магическа пръчка и купища книги, които изчита още преди да е отишъл в замъка.
В началото на септември момчето заминава с магическия влак Експрес Хогуортс за училището, където разпределителната шапка без колебания го праща в дом Хафълпаф. В първи курс Хюнтър няма много приятели, отдава се повече на ученето, но във втори курс се запознава със няколко негови съученика от Слидерин и Рейвънклоу, с които стават приятели и през лятната ваканция много му липсват.
Е, сега предстоеше трети курс – още купища забавни мигове с новите си приятели, нямаше търпение да се върне във втория си дом – „Хогуортс”...
---

допълнително
Домашен любимец: Голяма забулена сова, женска е и името й е Дейзи
Цветове: Син, светлосин, оранжев, циан, лилав
Камъни: Опал, изумруд, сапфир, бисер, лазурит, хризолит, кристал
Друго: Свири на пиано от пет годишна възраст, пее много добре, обича да рисува и да се разхожда из природата, обича приказните стаи из „Хогуортс”
Снимки:1; 2;3;
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Герои на учениците от трети курс (Втора УГ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците от трети курс (Втора УГ)   Герои на учениците от трети курс (Втора УГ) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Герои на учениците от трети курс (Втора УГ)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Герои на учениците от първи курс (Втора УГ)
» Герои на учениците от втори курс (Втора УГ)
» Герои на учениците от седми курс
» Герои на учениците от шести курс
» Герои на учениците от пети курс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Други :: Стари герои-
Идете на: