Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Гара Кинг Крос

Go down 
+13
Хенри Столнбърг
Елена Иванович
Рубен
Елвира Еленхел
Aрaбeлa Haйтмep
Сибил Ерисън
Алекто Хекантохейри
Ашли Евънс
Алис Уилър
Персефона Долкинс
Никол Ашфорд
Грейс Блек
Томас Дейтън
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Томас Дейтън
Министър на магията
Томас Дейтън


Брой мнения : 327

Гара Кинг Крос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Гара Кинг Крос   Гара Кинг Крос - Page 2 EmptyЧет Апр 01, 2010 4:06 pm

First topic message reminder :

Както винаги - много магьосници преминаващи през магическата бариера на гара Кинг Крос. Хаос, сови, крещящи и плачещи майки, махайщи с бели кърпички подри заминаващият към училището за вълшебства и магия Хогуортс, червеният Експрес Хогуортс.
Гарата наистина беше много одимена, заради постоянната пара, излизаща през комините на влакът.

Ученици, пишете тук преди да се качите на влака.

ТЕМАТА ЩЕ БЪДЕ ОТВОРЕНА НА 7 АПРИЛ - ТОГАВА ЩЕ МОЖЕТЕ ДА ПИШЕТЕ.
Върнете се в началото Go down
http://www.secret-world.forumotion.net

АвторСъобщение
Пейдж Брайс
мъгъл
Пейдж Брайс


Брой мнения : 29

Гара Кинг Крос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гара Кинг Крос   Гара Кинг Крос - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 7:03 pm

Лъскавата черна кола спря пред гарата. От нея с бял костюм слязох аз, а с дънки и блуза следе леля Джулия. Леля отиде до багажника да вземе огромните ми два куфара и дойде до мен.
- Миличка, готова ли си?- попита ме задъхано леля.
- Да, лельо- извиках и всички се обърнаха към мен. Изчервих се, че кой не би се ичервил, когато всички хора го гледат, все едно е паднал от друга планета. Но след това се засмях, както винаги. В неудобни моменти, първо се изчервявах, а после започвах да се смея. Леля ми подаде единия куфар и ми каза да тръгвам, ако не искам да закъснея. Тръгнахме към стената между перон девет и перон десет. Когато застанахме пред стената, леля се обърна към мен и ме попита, като сложи ръката си на рамото ми:
- Знаеш ли как да преминеш, Пейдж?
- Да, лельо. Мама и татко са ми обеснявали, но нали няма да се блъсна?- разсмях се.
- Няма, миличка. Хайде отивай, аз идвам следмалко- каза леля и ми даде двата куфара. Затичах се към стената и вместо да си ударя главата по много лош начин, аз се озовах на пирон 9 и 3/4. Следмалко дойде и леля, зачахме на гарата, а аз започнах да си мисля. Дали щях да си намеря приятели в Хогуортс? Дали щях да стана велика магьосница? Дали щях да съм отличничка? Толкова много въпроси ми се трупаха в главата. Изведнъж леля ме побутна по рамото и аз се стреснах.
- Добре ли си, Пейдж?- попита ме притеснено тя.
- Да, добре съм. А виж влакът дойде- посочих влака, който беше спрял пред пирон 3 и 3/4.
- Е готова ли си, миличка- с насълзени очи ме попита леля.
- Да, лельо. Недей да плачеш, всеки ден ще ти пращам писма. Обещавам..А като имаме ваканция, ще идвам при теб и няма да ходя никъде другаде да спа. Само и единствено вкъщи- казах аз. Да, вече домът на леля Джулия ,за мен стана мой дом. Целунах леля по бузата, взех куфарите и влязох във влака. Трудно ми беше да намеря свободно купе, но най- накрая успях. Влязох вътре сложих си куфарите на земята, извадих си нещата за пътя, които ми беше приготвила леля и започнах да ям. По едно време съм заспала с храната в скута ми.


Последната промяна е направена от Пейдж Брайс на Сря Апр 07, 2010 7:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://percy-jackson.forumotion.net/index.htm
Антани Некрополис
мъгъл
Антани Некрополис


Брой мнения : 18

Гара Кинг Крос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гара Кинг Крос   Гара Кинг Крос - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 7:10 pm

Със майка ми отидохме на пирон 9 и 3/4 и чакахме да дойде автобусът. Бях много развълнуван. Сърцето ми биеше толкова силно, че чак щеше да изскочи. Послушах малко музика , защото си мислех че ще ме поуспокои , но не успя. Разхождах се напред - назад , наляво - надясно и се бях зачервил като домат. Вълнуваха ме всякакви мисли , като дали ще ме харесат там, дали ще стана истински магьосник , дали ще ми е трудно или пък дали щеше да ми е много тъжно за мама. На единият си въпрос си отговорих , и то на последният. Глупости! Нямаше да ми е мъчно за мама , защото със нея щяхме почти всеки ден да си пишем. Абсолютно никакво търпение нямах да се кача на влака за Хогуортс и да се срещна със останалите Грифиндорци от моят курс. По едно време се съобщи , че след 5 минути пристига влакът. Като чух това краката ми направо омекнаха. Виеше ми се свят и ми беше ужасно притеснено, сеедно излизаш да пееш пред цял свят. Целият ми стомах се преобърна и не знам защо, но ме беше и страх. Дали беше от притеснението? Вероятно . . .
Най - сетне се видя вече и влакът. Той идваше насам като бясна стрела със огромна скорост. Само като виждах че идва все по - близо и по - близо направо сякаш кръвта ми се оттегляше от мозъка , защото направо не можех да мисля. Ето че и той пристигна и беше време да се настаня. Влязохме със мама и тя ме заведе при Грифиндорците от моят курс и после мама си тръгна. Зпознах се със моите "съмагьосници" и потеглихме към Хогуортс.
Върнете се в началото Go down
Алекс Брейв
мъгъл
Алекс Брейв


Брой мнения : 28

Гара Кинг Крос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гара Кинг Крос   Гара Кинг Крос - Page 2 EmptyПет Апр 16, 2010 3:58 pm

И, ето че настъпи дългоочакваният ден. Денят, в който Алекс щеше да замине за Хогуортс. Почти подтичваше, отивайки към перона. Леля й вървеше до нея и буташе количката й, а Джеймс постоянна се оплакваше, че все още е малък, но искал и той да отиде. Стигнаха до стената между перон девет и перон десет.
- Знаеш ли как да минеш? - попита леля й.
Момичето я погледна усмихнато, но в погледа му се четеше уплаха - не знаеше.
- Спокойно. Трябва само да минеш през стената между перон девет и перон десет. И не се страхувай, няма да се блъснеш.
Да не се страхува! Та Алекс щеше да се пребие, след като се блъснеше. Е, какво пък. Трябваше да опита. А изведнъж, в главата й се пръкна една ужасна мисъл, ами ако не може да мине. Тогава няма да може да стигне до Хогуортс. "Успокой се!" повтаряше си. "Успокой се".
Алекс хвана количката с принадлежностите си и я забута към стената. Още десет секунди. Девет, осем, седем, шест, пет, четири, три, две ... Алекс затвори очи... едно. Момичето отвори очи и се оказа до аленочервеният влак, на който пишеше "Експрес Хогуортс". Тя бе на перона.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гара Кинг Крос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гара Кинг Крос   Гара Кинг Крос - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гара Кинг Крос
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Други :: Secret World :: Светът :: Светът.. :: Лондон-
Идете на: