Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Follow miss Nightmare

Go down 
АвторСъобщение
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Follow miss Nightmare Empty
ПисанеЗаглавие: Follow miss Nightmare   Follow miss Nightmare EmptyПет Апр 09, 2010 11:29 am

Хилоу фор ал май фенс Follow miss Nightmare 493310
Да видим какво прави моята важна личност...
Много деликатно се правя, че попълвам контурната си карта по География. Също си чатя малко. Вися по форумите и пея на караоке.
*Да чуете какъв глас имам...*
Скоро, ще отида отатък, където са мооето семейство и гостите и ще хапна тост с шунка и кашкавал. Сега отново си пускам караокето.

П.П. Дъ живее Керли ^^
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Follow miss Nightmare Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow miss Nightmare   Follow miss Nightmare EmptyПет Апр 09, 2010 11:46 am

П.П.2 Дъ живее и Кали Follow miss Nightmare 493310

Edit: Now I'm going to eat...
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Follow miss Nightmare Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow miss Nightmare   Follow miss Nightmare EmptyПет Апр 09, 2010 5:00 pm

Така. Сега слушам The Veronicas, но албумът е на живо и мисля да си дръпна някой друг. Опитвам се да избутам някои неща, за да мога най-после да си гледам шестнайстата серийка на ДНВ и да си позяпам моята единствена любов. [ Ще се обидя ако някой пита кой е той! Иън Сомърхолдър разбира се!!!] Ах, сега като си помислих за него отново ми се учести дишането... &&
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Follow miss Nightmare Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow miss Nightmare   Follow miss Nightmare EmptyПет Апр 09, 2010 6:25 pm

Такам. Сега, ентусиазирана след творчеството, което сътворих, ще отида да хапна. Печени картофки с пилешки бутчета и зеленчуци. За десерт мога да изям един бонбон ^^
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Follow miss Nightmare Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow miss Nightmare   Follow miss Nightmare EmptyПет Апр 09, 2010 7:18 pm

Ям сладулед... Карамел и шоколад... отново пея... чатя... разглеждам туитърчета... след малко ще прочета поста на сестра си във влака... ще напиша едно рп... ще си изгледам серийката на ДНВ... и така :] Follow miss Nightmare 25458
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Follow miss Nightmare Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow miss Nightmare   Follow miss Nightmare EmptyВто Апр 13, 2010 6:05 pm

Гледам, че не съм писала от дни О.о
В момента се наслаждавам на последните хапки храна в устата ми *вечерях мини кроасанчета... със сирене и с локум, много вкусно ^^* и се самосъжалявам, че днес отново ядох в МакДонълдс :[ Също така си успокоявам нервите и се чудя дали мога да си пусна талантите в Интернет
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Follow miss Nightmare Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow miss Nightmare   Follow miss Nightmare EmptyНед Апр 18, 2010 4:35 pm

Боря се със себе си - да уча за контролното по математика или да си пусна Карибски пирати, за да зяпкам май лове? Май второто. Е, една две минутки ще хвърлям погледи ту към снимката на Джони, ту към учебника... Ще видя до къде ще стигна.
Чудя се какъв сандвич да си направя за вечеря. Във всеки случай десерта е тиквеник.
А пък до сега се занимавах с шибаната презентация по история ;хх Ад...
Освен това много се кефя на новото яке, което си купих ^^ Черно, кожено... супер за концерта на Металика през юни Follow miss Nightmare 685178
Ха, наздравйе, аз отивам да реша една-две задачки *разбирайте го като 'отивам да си пусна филма'*
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Follow miss Nightmare Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow miss Nightmare   Follow miss Nightmare EmptyНед Апр 18, 2010 5:57 pm

Омг, познайте, седнах да решавам задачи -.- Час и половина решавах тъпи задачи. Дори не ги решавах, мъчех се, но само стигах до началото.. Сега ще се отдам на карибския живот...
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Follow miss Nightmare Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow miss Nightmare   Follow miss Nightmare EmptyПон Апр 19, 2010 4:28 pm

Чакам лака да изсъхне, че така не мога да правя нищо =/ Добре че е безцветен - няма да се види ако нещо се размаже... Вечерях рано, защото смятам да си легна рано. Това ставане в шест и половина ме убива :Х Значи, ядох ориз с пилешко месо и тараторче ^^ За десерт се задоволих единствено с една шоколадова бисквитка, има сладолед, ама съм 'на диета' хд Сега ще си пусна Пиратите (че как иначе) ще погледам малко и после ще му мисля :]
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Follow miss Nightmare Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow miss Nightmare   Follow miss Nightmare EmptyВто Апр 20, 2010 4:11 pm

Аз пиша само като видя някой друг да пише, забравям Follow miss Nightmare 217881
Таа, в момента облизвам купичката със сладолед и се радвам на произведението си за Бебо. Вече е голям бебо. Горда съм с него ^^ Чудя се дали има нещо, което скоро не съм слушала, защото вече не знам какво да слушам =/ Гледам клипчета за Джаки [Спароу] и си играя на 'познай този в колко форуми под колко имена е регнат'. хд
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Follow miss Nightmare Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow miss Nightmare   Follow miss Nightmare EmptyСря Апр 21, 2010 5:07 pm

Боли ме главата зверски... Сега ще мъдря герой за един сайт. Оф, трябва да измисля и герой за едно друго нещо =/ А всички идеи ми се провалиха, 'щото реших да го променям :Х Тъпо. Вдъхновение е от Джаки Спароуу ^^ Нямам търпение да излезе 4тата част Follow miss Nightmare 933155
Таа, ще вечерям рибка с картофки гарнитура. За десерт... ще изям сладоледа или ще си хапна диетични бисквитки. Купих си Бравото ама няма да го чета днес. Айди драги мои, трябва да правим геройче. Follow miss Nightmare 4075
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Follow miss Nightmare Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow miss Nightmare   Follow miss Nightmare EmptyСря Апр 21, 2010 5:41 pm

Спрях се на бисквитките. Вкусни са. ^^ Оф, много е мъчително да ядеш риба, мързи ме да махам костичките и ми засядат в гърлото -.- хд Ох, гледат ми се пиратите, а трябва да правя герой =[ Сега ще видя от класацията на Браво някоя песничка да си пусна...
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Follow miss Nightmare Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow miss Nightmare   Follow miss Nightmare EmptyЧет Апр 22, 2010 5:15 pm

Бръм, бръм, пиша РП *Да не повярваш О.о*, но, естествено, не се получава особено добре. Така е, като не съм писала скоро, загубих тренинга. ще вечерям мусака ^^ с кисело мляко, разбира се. За десерт... не знам дали ще имам десерт, че днес изядох една пастичка *Брюле, мм, струваше си ^^* и сега не мога да се погледна в очите :Х Кой залъгвам... ще изям една (диетична) бисквитка хд Та, така... В търсене на яка музика съм... Някоя, която да ми даде вдъхновение... Оф, всичко, което слушах досега ми е безинтересно вече =/ Даже Лейди Гага :Х *шшт, това е тайна!* Трябва да почвам да се подготвям за концерта на Металика :] Хайде, оревоар, както казва моята добра колежка... Follow miss Nightmare 4075
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Follow miss Nightmare Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow miss Nightmare   Follow miss Nightmare EmptyПон Апр 26, 2010 12:49 pm

Скарлет Грийн написа:
А, да. Гледах "Таен прозорец" вчера. О, Джони Деп е тоооолкова секси там! Всички трябва да гледат тоя филм. Невероятен е.
Теди знае колко я обичам ^^
Аз мислих, че го даваха онзи ден О.о Не помня снощи да съм стояла да 12 на компа О.о Ама както и да е..
Въй, хора, помогнете ми, не ми се учи! Не мога да седнаа, обикновено сядам в два ама на... ни мога Cry По История трябва да уча *тук хвърля яка псувня* има адски тъпа домашна... По природо урок.. По български нямам сила да погледна каква ни е домашната... Но хубавото е че домашната е само тази Follow miss Nightmare 66145
Сега да си излея душичката, с два дни закъснение... Избраха ме за състезателната формация от танците. Първата допълнителна тренировка е утре от 18:30. По желание на съдбата тогава съм на зъболекар. Проклинам кривите си зъби и тфа, че заради брекетите, които ще слагам ще пропусна първата тренировка. -.- Е, кажете, тфа честно ли е?! Брррррррррррррррррррррррррр. 15:50. След десет минути ще се помъча да седна да уча. Ако не успея ще пиша отново тук ;] До после Follow miss Nightmare 4075
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Follow miss Nightmare Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow miss Nightmare   Follow miss Nightmare EmptyПон Май 03, 2010 6:59 pm

Ко пайте бе... ^^ Аз... нищо не правя... Говоря си за бели нинджи и адидас и се правя, че не ми е студено от мократа коса хд Ся почвам да правя един герой.. и така. Follow miss Nightmare 4075
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Follow miss Nightmare Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow miss Nightmare   Follow miss Nightmare EmptyСъб Май 08, 2010 3:33 pm

Скарлет Грийн написа:
Хи-хи, настигнах и Реджи и вече я надминавам...
Дишай ми прахта, жено! Follow miss Nightmare 217881


Тоя Туитър ме дразни. Уж трябва да се пише какво правиш в момента, а 'сички почват да описват как име минал денят О.о То и аз ако почна... хд Искам да се похваля, че довечера ще ям ягодки. ^^ Сега... нищо не правя. Тъпея. Утре ще танцуваме като балет ан една певица за един конкурс и тряя ставам в девет, баси -.- Мноу се нервяя... Ако правя нещо интересно в следващия половин час ще пиша пак ;p
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Follow miss Nightmare Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow miss Nightmare   Follow miss Nightmare Empty

Върнете се в началото Go down
 
Follow miss Nightmare
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Follow.. miss L.R.F.
» Follow... Miss Rusia
» Follow...DarknesSs
» Follow.. Алитка ^^
» Follow.. 6maTkЪ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Други :: Secret World :: Дискусии и разговори :: Да се опознаем! :: Туитър зона!-
Идете на: