Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Follow...DarknesSs

Go down 
АвторСъобщение
Джеръми Гилбърт
мъгъл
Джеръми Гилбърт


Брой мнения : 68

Follow...DarknesSs Empty
ПисанеЗаглавие: Follow...DarknesSs   Follow...DarknesSs EmptyНед Апр 18, 2010 6:29 pm

Е, виждам, че другите си правят темички, затова реших и аз да не остана по-назад. А и така мога да си запълвам част от времето, макар и само с няколко минути. xD

Пиша Рп за Танц вечерта и чакам да ми се обадят да излизам. А, ако не ми се обадят направо ще изперкам, така че се молете за мен. Днес цял ден ми е депресирано и все още се опитвам да се овладея, за да не извърша някоя глупост. Продължавам да се карам с братовчедка ми, която всъщност ми е като сестра и се разбираме много добре, но днес постоянно ми скапва настроението. Гледам и ''Цената на Истината'' с Мария и Стоян от Биг Брадър Фемили. Това направо ме разбира, жалко, че изгониха тая женица, тя обираше точките... xD
Върнете се в началото Go down
Джеръми Гилбърт
мъгъл
Джеръми Гилбърт


Брой мнения : 68

Follow...DarknesSs Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow...DarknesSs   Follow...DarknesSs EmptyЧет Апр 22, 2010 9:24 am

Хм, поредният ден, в който не отидох на училище. Усещам, че скоро ще ме изгонят, затова трябва да започна да ходя. А и нямам почти никакви оценки за втория срок, направо се чудя какво да правя. Остават още два месеца и половина, но нека ги сложкм два, без почивните дни, които предстоят през Май.

Чудя се как можах да извърша така глупост да си прережа вените. Знам, че е много глупаво от моя страна, защото има хора, на които им пука за мен. А и вчера най-добрият ми приятел се разсърди, когато видя ръката ми. Но, какво съм виновен аз? Вече ми писна от всичко и понякога просто ми идва да сложа край. Винаги се отказвам в последния момент и се разминавам само с няколко леки разрезчета, но този път не бяха никак леки. Както и да е. Мисля, че не бих споделил това с хора, които познавам. Но, тъй като това е виртуалната среда, защо не? А и нали за това са тези теми - да изливаме мъките си, да се хвалим и оплакваме. Мисля да пиша едно РП сега, че умирам от скука. Пуснал съм си дискографията на Evanescence, защото това е най-любимата ми група, а отдавна не съм слушал. Напоследък започнах да слушам повече хаус и направо се чудя на себе си. Разбрах, че отново може да отворят рок клуба, който затвориха преди две години. Направо не мога да си намеря място от радост, дано наистина да стане така. Не съм ял нищо от два дни, но нямам никакъв апетит. Не знам какво се случва с мен, преди не бях такъв. Започнах да се променям след смъртта на най-добрата ми приятелка, затворих се в себе си и така...но да не го обръщам на Дневник. xD
Върнете се в началото Go down
Джеръми Гилбърт
мъгъл
Джеръми Гилбърт


Брой мнения : 68

Follow...DarknesSs Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow...DarknesSs   Follow...DarknesSs EmptyПет Апр 23, 2010 1:20 am

Не пиша много често тук, защото не ми остава почти никакво време или ме мързи. Обещах на Вики да пиша РП, но не съм го направил, защото мързела ме подгони. Извинявай много, обещавам, че днес (следобяд сигурно) ще пиша. Чак сега видях колко е часа и се чудя как времето може да лети толкова бързо. Много ми е горещо и мисля, че имам температура, но ме мързи да проверя. :D

Слушам любимите си песнички на Лейди ГаГа и мисля след малко вече да си лягам. Уж щях да ходя на училище, но май няма да стане. Класната вчера не спираше да ми звъни, но аз така и не й вдигнах телефона. Все тая...понякога се чудя дали е възможно да ме изключат, защото класа ми е само от 12 човека, а 11 от тях са супер зле, адски ограничесни и прости същества. Разбира се, аз съм № 12 и съм си напълно нормален. Но за тях съм ненормален, както и да е...Соу, ако ме изключат...хихихи, класа ще се разпадне, а едва ли директорката иска това... xD И без това трябва да сме малко повече, за да запълним бройката, а какво ли ще стане, ако отпадне един? Вече започвам да си мечтая за пухкавата възглавница, но ме е страх да си легна, защото кошмарите ми отново започват.

След обяд тока спря и аз от скука заспах, защото нямаше как да стоя на компа, а и не ми се излизаше. Сънувах, че Наско ми звъни и ми казва да отида да купя текила, а той ще ме вземе да ходим в парка да пием. Отидох аз в магазина, но изведнъж се чу силен трясък, излязох вън и видях, че колата му е размазана от някакъв грамаден ТИР, а той беше вътре...мъртъв...аз си прерязах вените и умрях. Така се събудих с крясъци и реване...тц, тц, тц...мразя, когато сънувам такива неща, депресират ме още повече. Вече изгубих най-добрата си приятелка, не искам да стане нещо такова отново. С него не се познаваме от дълго, може би 4 месеца, но от скоро започнахме да излизаме заедно. Знам, че е тъпо да си мисля, че може да се случи нещо лошо, но съм си казал, че ако изгубя още някой важен човек за мен, ще се самоубия... Follow...DarknesSs 491611 Пък и като го знам колко много обича бързите скорости, направо ми прилошава...е, това е от мен за сега. Едва ли някой чете темата ми, защото има само скучни неща от живота на един Емоционално Малтретиран Олигофрен! xD
Върнете се в началото Go down
Джеръми Гилбърт
мъгъл
Джеръми Гилбърт


Брой мнения : 68

Follow...DarknesSs Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow...DarknesSs   Follow...DarknesSs EmptyПет Апр 23, 2010 1:32 am

Всъщност си промених решението и мисля сега да пиша едно РП, а утре Вики като се прибере от училище да пише. Аз като се събудя ще пиша отново. Сега осъзнавам, че когато правих героя си, не съм си и помислял, че прилича на мен. Просто драсках, драсках да има нещо, пък... Чак сега осъзнавам, че сме еднакви, може би затова съм го създал така. Е, той е само на 11 и знам, че няма да е много правилно това, което пиша, защото малко единадесет годишни деца мислят толкова зряло. Обаче не мога по друг начин и това е. xD

Чудя се какво да измъдря, за да си напълня темичката. И честно да кажа, направо се учудих, когато видях, че темата ми е преглеждана толкова много пъти, като се има на предвид, че аз съм влизал в нея толкова пъти, колкото са и постовете ми. :D
Пожелавам приятен ден на всички, приятно даскало, макар че един напълно нормален човек няма да мисли, че даскалото може да е приятно. Е, за мен беше приятно преди, но откакто се скарах с половиният си клас вече не ми харесва....
Върнете се в началото Go down
Джеръми Гилбърт
мъгъл
Джеръми Гилбърт


Брой мнения : 68

Follow...DarknesSs Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow...DarknesSs   Follow...DarknesSs EmptyПет Апр 23, 2010 3:24 am

Хахаха, какво ли не правих. Откакто пуснах последния си пост в темата, започнах да пиша РП-то, но го приключих чак сега. Гледах филмче, слушах музика, ходих до един магазин да си взема цигари, който е доста далече от нас. Мислех си да отида на училище, но ако го направя най-много да заспя в часовете при класната. Тя преподава по БЕЛ, а днес имам два часа при нея, втори и трети. Кара ни да пишем страшно много, а както съм уморен, едва ли ще успея да направя нещо. Затова мисля да си лягам. Не си спомням дали съм ви казал, но за всеки случай - Честит Св. Петък! Най-хубавия ден в седмицата. xD

Сега ще си легна, за да се наспя хубаво. Сигурно ще се събудя чак следобяд, но може и по-късно. Когато съм уморен спя адски много, иначе по принцип не мога да спя повече от 8 часа. Ще се изкъпя и ще изчезвам нанякъде. Но се надявам Вики да е тук и докато стане време да духвам, да пишем РП-та. Лека ви сутрин! Вие се събуждате, а аз лягам. kiss
Върнете се в началото Go down
Джеръми Гилбърт
мъгъл
Джеръми Гилбърт


Брой мнения : 68

Follow...DarknesSs Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow...DarknesSs   Follow...DarknesSs EmptyСъб Апр 24, 2010 2:27 am

Здравейте отново! Вероятно вече сте забелязали, че съм нощна птица, щом пиша толкова късно през нощта или по-точно, толкова рано сутринта. Има много неща, които трябва да напиша. Никак не са за споделяне, но нали за това са темите. Вчерашният ден и част от днешния бяха ужасни!

Надявах се на един хубав петък, прекаран с приятелите ми и да забравя за лошите неща от живота, но стана точно обратното. Събудих се в три след обяд, направих си кафе и запалих цигара. Стоях през компютъра и очаквах с нетърпение вечерта. Наско ми се обади и каза, че може да закъснее малко, затова ако искам мога да изляза, а той после ще ме намери. Това се случи към 23:00 и аз излязох. Намерих братовчедка ми и останалите хора от компанията. Бяха се събрали в един бар и пиеха. На мен не ми се пиеше много, но все пак си поръчах едно мартини. След малко Наско дойде и седна при нас. Беше ниастина забавно...защото отдавна не се бяхме събирали така. За първи път от много време се чувствах в кожата си. Има един много глупав идиот от моя клас, който едва понасям. Запознал се е с братовчедка ми, която е с две години по-голяма от него и започнал да флиртува. А тя си пада флиртаджийа, не си мислете, че е някоя курвичка...просто обича да флиртува. Това момче дойде в бара с един негов приятел и се разбраха по-късно да ходим на дискотека заедно. Аз се ядосах страшно много и реших да си ходя, защото вечерта ми вече се бе проваила само като го видях. А да не говорим, че се налага да го търпя всеки ден в училище и да се сдържам да не го ступам едно хубаво, че и без това мислят да ме изключват. Наско ме убеди да отида заради него. И ето тук започва страшното. Той и братовчедка ми имат някаква връзка, но тя мисли да го разкара, защото връзката им е невъзможна. По какви причини, няма да казвам, защото е доста лично. Отидохме в дискотеката, а по едно време се дотътриха и онези мелези. Е, реших да се постарая да се забавлявам и изпих няколко бирички, но все още бях супер изнервен. Момчето от моя клас продължаваше да флиртува за братовчедка ми, а на Наско му стана супер гадно. По едно време ми каза, че се прибира. Той е от Ямбол, а аз съм от Елхово. Градовете ни са близо и идва при мен почти всяка вечер. Остави ме той до нас, но ми каза, че трябва да занесе някакви документи някъде...аз веднага разбрах, че е намислил нещо, но не се сетих какво. По дяволите...какви документи може да остава в два през нощта? Прибрах се вкъщи и си пуснах едно филмче, но към три часа, Вики ми писа, че иска да излезем да пием някъде горещ шоколад и да се видим. Не тази Вики от форума (Алекс Брейв), една друга моя най-добра приятелка. Писах на братовчедка ми, че ако иска по-късно може да мине през бара, където щяхме да ходим с Вики, за да се приберем заедно, тъй като къщите ни са една до друга. Вики беше при приятеля си и каза, че ще ме чакат...малко преди да отида при тях, телефона ми звънна и видях, че е братовчедка ми. Вдигнах и, а тя плачеше...каза ми, че Наско се е върнал, вдиял ги е заедно с този от моя клас да си говорят извън дискотеката, ударил му е няколко юмрука, ударил и нея в бъбреците...Наско ми е най-близкия човек в този период от живота ми. Първата ми реакция беше ''Къде е Наско по дяволите?''. Тя започна да ми крещи, че не иска да се вижда с него, а аз не знаех какво да кажа. Казах на Вики и Лазар (приятеля й), че имам промяна в плановете и някой друг път може да излезем. Малко преди да отида при братовчедка ми и смотяняка от класа ми, Наско звънна и ми каза, че иска да се видим. Аз не знаех дали го искам точно в момента...но явно той не е подозирал, че знам. Стана ми гадно, че ме е излъгал и се е върнал при онези изроди. Казах му, че знам всичко и не му се сърдя. Довечера ще се видим...този идиот от класа ми не спира да повтаря, че щял да го пребие. Ела го пребий бе, нещастник! Мразя го...мразя го...мразя го...

Прибрахме се после...Наско пак ми звънна и ми каза, че се е прибрал в Ямбол. Искаше да се види с нея, но тя няма такова желание. Страх ме е да не извърши някоя глупост заради нея...просто не искам вече хората да си тръгват, да умират...веднъж ми беше достатъчно. Казал съм си, че ако нещо се случи с някой от приятелите ми отново...тогава наистина ще се самоубия и нищо няма да може да ме спре. Направо не знам какво да кажа. Живота ми стана много труден, а заради проблемите на другите нямам време да помисля за себе си. Та за какво по дяволите живея? Вярно е, че не хубаво да съм егоист, но трябва ли да не мисля въобще за себе си пък? Забравих за своите си проблеми само, заради тези на другите. Не искам Наско да извърши някоя глупост, не искам и аз да го намразя, ако направи нещо...Довечера ще се видя с него, но ме полазват тръпки като си помисля какво ми е казвала братовчедка ми. Преди те да се запознаят, той и някакъв него приятел са предложили на някакво момиче да правят секс, но тя не се съгласила. Те се ядосали, качили я в колата, закарали я в гората, съблекли я чисто гола, взели дрехите й и си тръгнали. Не искам нещо подобно да се случи на братовчедка ми, но не искам и той да страда. Казвам ви, че вече съм се изморил от всичко. Знам, че не е за това темата, но ще се радвам, ако някой ми даде съвет, защото нямам с кой друг да споделям тези неща. ;[
Върнете се в началото Go down
Джеръми Гилбърт
мъгъл
Джеръми Гилбърт


Брой мнения : 68

Follow...DarknesSs Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow...DarknesSs   Follow...DarknesSs EmptyПон Апр 26, 2010 2:54 am

Направо ме хвана срам, когато видях от колко време не съм поглеждал скъпата ми темичка. Поднасям искрените си извинения и обещавам, че ще се постарая да не се повтаря! :D

Няма много нови неща покрай мен, затова ще пиша малко. Събудих се, разтърсен от поредния кошмар...не е нещо ново това, което сънувам. Сега пия кафе и слушам музика. Пак не можах да се наспя нормално, а след час и полочина ще отивам на училище. Ще се помъча да поспя, когато се прибера. Пресата ми нещо се развали и сега не мога да си изправя хубаво косата, затова ще трябва да изпрося една от братовчедка ми, защото тя има супер много. Скоро ще си купя нова.

Не знам до кога ще продължавам така да не се наспивам. Купих си много хубава тениска - черна със скелет, който държи мозък и черва. lol
Ще си купувам и едни яки кецове от ''На Тъмно'' (ще ги поръчвам от интернет разбира се, защото в моя град няма магазин). Кецовете са бели с черна паяжина, а може и да си купя едни други черни с черепи. Аз имам едни с черепи, но единия се скъса, затова ще си купя нови. Това е, не знам какво друго да ви кажа. Днес е понеделник, а аз мразя началото на седмицата. Мъчението започва, макар че за мен всеки ден е такъв.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Follow...DarknesSs Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Follow...DarknesSs   Follow...DarknesSs Empty

Върнете се в началото Go down
 
Follow...DarknesSs
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Follow.. Алитка ^^
» Follow.. 6maTkЪ
» Follow .. Silvermoon!
» Follow.. miss L.R.F.
» Follow... the Red Green!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Други :: Secret World :: Дискусии и разговори :: Да се опознаем! :: Туитър зона!-
Идете на: