Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Отсъствия и напускания

Go down 
+7
Александър Рудолф
Елвира Еленхел
Лириана Форкънтър
Касиопея Ефалтис
Елина фон Лаутерн
Мелания Стоун
Дейниъл Форкънтър
11 posters
АвторСъобщение
Дейниъл Форкънтър
мъгъл
Дейниъл Форкънтър


Брой мнения : 721

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyНед Юни 20, 2010 12:13 pm

Ако отсъствате прекалено дълго тук е мястото да ни съобщите, че е така, за да не се бави РП-то. Естествено, ще бъде твърде жалко ако има и напускащи и се надяваме да няма такива, но все пак, преди да си "отидат" нека ни известят в тази тема.
Върнете се в началото Go down
Мелания Стоун
Първокурсник - Терра
Мелания Стоун


Брой мнения : 31

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyПет Юли 23, 2010 11:27 am

аз едва ли ще мога да пиша дълги РП-та докато съм болна... просто се чуствам наистина зле. съжелявам. т.е. с уроците ще съм назад...
Върнете се в началото Go down
Мелания Стоун
Първокурсник - Терра
Мелания Стоун


Брой мнения : 31

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyСъб Юли 24, 2010 6:11 am

За съжеление се оказа, че имам по-малко време, отколкото си мислих. Това означава, че ми се налага да напусна, въпреки че форума много ми харесва. Предпочитам героя ми да не бъде изтрит, но да бъде изключен от всякакви списъци!
Върнете се в началото Go down
Елина фон Лаутерн
Преподавател по Грижа за магически раст. и жив.
Елина фон Лаутерн


Брой мнения : 67

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyСъб Юли 24, 2010 4:42 pm

Отсъствам:цяла седмица от понеделник до петък-събота.
Задание:На гости при една приятелка...
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyПон Юли 26, 2010 8:50 am

Знам, че не съм пуснала героя си (в процес на обработка е), но пък имам цвят и разрешение да флуудя, така че да ви кажа, че ще отсъствам от днес до събота... От това отсъствие може да имате предвид, че няма да си правя героя през това време, защото ще съм в Приморско, но пак ще имам достъп до нет, за да споделя в туитера как си прекарвам ^^
До скорооо :)
Върнете се в началото Go down
Лириана Форкънтър
Директор; преподавател по "Способности"; рък-л на дом Флемио
Лириана Форкънтър


Брой мнения : 431

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyСря Юли 28, 2010 3:34 pm

Ще отсъствам от утре до 2ри или 3ти август... :}
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyЧет Юли 29, 2010 11:14 am

Аз доста отрано ще го кажа, ама все пак да си щажа - от 12. до 15. август ме няма.
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Александър Рудолф
Първокурсник - Аква
Александър Рудолф


Брой мнения : 18

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyПет Юли 30, 2010 9:05 am

От днес (към 1 часа ) ще отсъствам до неделя(по обяд някъде)!
Върнете се в началото Go down
Артикос Авъншайн
Зам.директор; преп-л по Трансфигурация; рък-л на дом Аква;
Артикос Авъншайн


Брой мнения : 92

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyПет Авг 06, 2010 12:14 pm

Oтсъствам за неопределенно време. Ще се вясвам, когато мога.
Съжалявам, че не можах да предупредя по-отрано, но изкочиха някои неща и няма да мога да се допарвам до компа.. ;дд Весело доизкарване на ваканцията, пък ще се срещаме от време на време.. хд Да се надяваме по-често. :]]
Върнете се в началото Go down
http://www.secret-world.forumotion.net
Лириана Форкънтър
Директор; преподавател по "Способности"; рък-л на дом Флемио
Лириана Форкънтър


Брой мнения : 431

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyПет Авг 06, 2010 5:57 pm

Препочитам да ги кажа от сега, за всеки случай, понеже после не се знае дали ще имам възможност. ;d

Ще съм на планина от неделя (08.08) до петък (13.08) и самият израз "на планина" би трябвало да говори, че няма да имам достъп до компютър, камоли интернет. xD
В момента имам известни проблеми с нета и ще мога да влизам... не знам и аз кога. Когато своенравният ми чисто нов нет реши да ми отвори сайта. Така че ако отговарям по-бавно на ЛС-та и различни въпроси - не се чудете. (:
Върнете се в началото Go down
Александър Рудолф
Първокурсник - Аква
Александър Рудолф


Брой мнения : 18

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyСъб Авг 07, 2010 9:42 am

Аз ще отсъствам от утре 08.08 до 18.08.Ще имам нет на тела , но няма да влизам в форума.
Върнете се в началото Go down
Елина фон Лаутерн
Преподавател по Грижа за магически раст. и жив.
Елина фон Лаутерн


Брой мнения : 67

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyСъб Авг 07, 2010 3:16 pm

Аз от сряда до...Незнам.Събота или неделя...
Върнете се в началото Go down
Лириана Форкънтър
Директор; преподавател по "Способности"; рък-л на дом Флемио
Лириана Форкънтър


Брой мнения : 431

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyСъб Авг 14, 2010 9:57 am

Познайте какво, скъпата ви директорка пак ще отсъства. xD

Не стига, че съм болна, пък и ме измъкват от града до понеделник. :/ Извинявам се на всички, че нещата се забавят толкова, но не мога да направя нищо по въпроса. :|
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyПон Авг 16, 2010 1:05 pm

Лошо, но факт - майка ми все още е в отпуска. Тоест, аз съм тук, но ще бъде по-рядко, чааак до 29. август. ://
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyСря Авг 18, 2010 9:59 am

Днес, следобед, заминавам отново за Примоско ^^
но... съпрайс... ще си взема лаптопа и ще мога да влизам в свободното време хд
пиша ви го това, защото нали няма почти да ме има... само от време на време хд
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyСря Авг 18, 2010 7:37 pm

Утре и вдругиден ме няма, понеже ще ходя на една вила и съответно съм без компютър...
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Шиел Фантомхайв
Първокурсник - Терра
Шиел Фантомхайв


Брой мнения : 535

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyСъб Авг 21, 2010 8:04 pm

Няма да съм тук от понеделник. От 23-ти до ъъъм, поне 28-ми. Малко на почивка... ии, няма да имам нет най-вероятно.
Върнете се в началото Go down
Джин Аканиши
Първокурсник - Флемио
Джин Аканиши


Брой мнения : 445

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyПон Авг 30, 2010 11:21 pm

Аз съм малко в Германия и не знам точно кога се връщам,но предполагам, че до към 20 септ. ще съм тук. Имам достъп до интернет,затова няма да се отървате от мен, но няма да съм доста редовна.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/midnight_meet
Лириана Форкънтър
Директор; преподавател по "Способности"; рък-л на дом Флемио
Лириана Форкънтър


Брой мнения : 431

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyПет Сеп 03, 2010 5:12 pm

И така, аз отново се изнасям хД.. Този път от утре (04.09) до сряда или четвъртък (08-09.09)... После почвам със сериозната работа.. =}
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyПон Сеп 06, 2010 11:14 am

Утре ще ходя във Варна, но вечерта отново ще съм си у дома. Днес също ще съм на линия :)
Върнете се в началото Go down
Артикос Авъншайн
Зам.директор; преп-л по Трансфигурация; рък-л на дом Аква;
Артикос Авъншайн


Брой мнения : 92

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyСъб Сеп 11, 2010 7:26 pm

Хорс, аз скоро се връщам.. Хъх... скоро, скоро - чак октомври мейби. ;дд Имам нет, но няма да сядам много, щото сега започва даскалото и в началото докато вляза в крачка няма да се мяркам много. Така, че до "скоро" ... :D Обичам вии хд heart
Върнете се в началото Go down
http://www.secret-world.forumotion.net
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyНед Сеп 12, 2010 9:27 am

Въпреки че ще е чааак след седмица, да си кажа сега, че после може да забравя. хД От 21. до 28. септември включително ме няма. В Италия, с балета, на море... кеффф! ^^
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Наталия Джоунс
Първокурсник - Флемио



Брой мнения : 64

Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания EmptyСря Сеп 22, 2010 6:53 pm

ами, аз лееко липсвам поради преместването ми в софия и подробностите около него... и липсата на прекаран интернет
надявам се скоро да си прекараме такъв...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Отсъствия и напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания Empty

Върнете се в началото Go down
 
Отсъствия и напускания
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Отсъствия и напускания

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Начало :: Начало :: Начало-
Идете на: