Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд на воля!

Go down 
+15
Джин Аканиши
Шпеки Судзуки
Едуард ван Фьортедо
Себастиян Михаелис
Лия Розенберг
Алекто Хекантохейри
Шиел Фантомхайв
Проф. Де'Вил
Елина фон Лаутерн
Касиопея Ефалтис
Дейниъл Форкънтър
Артикос Авъншайн
Лириана Форкънтър
Елвира Еленхел
Томас Дейтън
19 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
АвторСъобщение
Томас Дейтън
Министър на магията
Томас Дейтън


Брой мнения : 327

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyЧет Юли 15, 2010 2:29 pm

First topic message reminder :

Флуудете на воля, дечица мои. :D Само спазвайте приличния език, ако може. angel
Върнете се в началото Go down
http://www.secret-world.forumotion.net

АвторСъобщение
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyСря Сеп 22, 2010 6:38 pm

Баси манията... Всички зубрят... Ама всички ви казвам... Аз само тука си пиша работките по психология и не се напрягам... кви са тея домашни бе... ако така започва учебната година, не знам как ще се оцелява по-нататък (за тея дет в момента зубкат де хд не за мен хд при мен за момента е леко хд)
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyВто Сеп 28, 2010 7:59 pm

Хей, спокойно! Аз имам да правя всички входни, една презентация на нещо, което въобще не знам какво е, и какво ли още не! Затова съм решила (всъщност преди да разбера за всичките си ангажименти... шесто чувство ;дд), че напускам РП-форумите. Оставам си само тук и в моя, а на другите - сбогом, моя любов...! хД Иска ми се да ви разказвам от Ричоне, ама ще стане утре, че не желая майка ми да ме убива още тази вечер. Лека и мека! (:
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Шиел Фантомхайв
Първокурсник - Терра
Шиел Фантомхайв


Брой мнения : 535

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyВто Сеп 28, 2010 8:11 pm

Хаха, аз също налягам над ученето от сега нататък и затова не съм мн във форума, сори. Ох, щях да съм по-редовна ако двете момичета, с които играя РП пишеха на рп-тата, ама нееее, не пишат, ццц!! lol /намек, намек/

Хмм, сори за късния отговор, ама сега ще обясня за това "не". Аз, както и други хора, като Тит(Джин), слагам "Нее" понякога в края на изречението, думата е японска. Идва от японски и значи "нали" или "нали така" и такива подобни вариации. Примерно ако на български казваме "времето е хубаво, нали?" японците казва "отенки дес нее?" (ако помня правилно така беше изречението). Често във фенфикшъни(истории за книги или филми или игри или анимета написани от фенове) когато фенфикшъна е за аниме или японска банда или нещо японски друго авторите често използват това "не". Става доооста адиктив когато го четеш почти във всеки фенфикшън и го чуваш във всяко аниме(или интервьота на японски банди, моята любов Руки е тооолкова сладък като го каже!! :ухилва се:). Хаха, понякога не мога да спра дори като говоря, и добавям думичката. Интересно е, нали? Нее, Нее! (нали, нали) ^^ Не можах чак така добре да го обясна, ама дано разбра горе-долу, хихих. :D :P
Върнете се в началото Go down
Шиел Фантомхайв
Първокурсник - Терра
Шиел Фантомхайв


Брой мнения : 535

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyВто Сеп 28, 2010 8:13 pm

Елвира Еленхел написа:
Хей, спокойно! Аз имам да правя всички входни, една презентация на нещо, което въобще не знам какво е, и какво ли още не! Затова съм решила (всъщност преди да разбера за всичките си ангажименти... шесто чувство ;дд), че напускам РП-форумите. Оставам си само тук и в моя, а на другите - сбогом, моя любов...! хД Иска ми се да ви разказвам от Ричоне, ама ще стане утре, че не желая майка ми да ме убива още тази вечер. Лека и мека! (:

Йееей, добре че оставаш тук!! ^^ heart
Върнете се в началото Go down
Шиел Фантомхайв
Първокурсник - Терра
Шиел Фантомхайв


Брой мнения : 535

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:39 pm

Cry Cry Cry Cry Cry Cry Гияяяяяяя~ Уаааааа! Форума се затваря, как може. Cry Не може ли да се наеме още един мод или админ, който да влиза и да контролира нещата или нещо такова?
Ясно е, че човек може да няма време за форума така, разбираемо е, нищо не може да се каже против админите или модераторите за това, сега аз както съм 12-ти клас и аз трябва да уча и нямам време за форуми много, ама е тъжно, че се затваря. :\ Ехх... просто се надявам, че скоро ще се върнат админите иии ще продължат с форума! Дам, дам!
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyПет Окт 01, 2010 8:31 pm

Ти си 12. клас?! Ох, аз съвсем не съм в час. ;дд
Между другото, да, тази идея за още един мод или админ е добра.
И, Кали, за трети път ти казвам - няма да ти позволя да затвориш форума. Точка по въпроса. Даже две точки. ;дд .. :D

П.П. Почти 87 % съм сигурна, че поне един човек ще се усмихне на последното изречение. Последните две, де.
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Едуард ван Фьортедо
Забравител
Едуард ван Фьортедо


Брой мнения : 252

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyСъб Окт 02, 2010 5:59 pm

Кофти работа стана.. можех да помогна, но преди да напусне, Тишо се напраи на интересен и ми махна администраторството... 2 години някъде бях в екипа на сайта, а от около 3 наблюдавам развитието му и ми е толкова ценен.. huh уааа уааа
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyНед Окт 03, 2010 9:03 am

Еха, пет години си тук!
Добре, да се затвори форума не значи да се трие, нали така? А и Кали писа, че няма да го трие. Значи си оставаме тук. ;дд
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Едуард ван Фьортедо
Забравител
Едуард ван Фьортедо


Брой мнения : 252

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyНед Окт 03, 2010 4:45 pm

Да, а ти не ме разбра.. Не съм от 5 години в сайтовете му, а от 3. Просто 2 от тия 3 години бях в екипа :D
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyПон Окт 04, 2010 11:46 am

Ааа... То същото. ;дд

Йей, няма да убивам Кали! :D
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Шиел Фантомхайв
Първокурсник - Терра
Шиел Фантомхайв


Брой мнения : 535

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyПон Окт 04, 2010 8:49 pm

Уоу, ест няма да я трепеш! lol :D Мм, предполагам щом тази част и рп частта няма да се трият... може и рп да пишем? angel angel :P

^^
:D
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyВто Окт 05, 2010 11:16 am

Доколкото аз разбрах, можем. (: Само дето на мен никак, ама никак не ми се пишат РП-та. Не знам защо. Но е така вече отдавна-отдавна... Well...
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Шиел Фантомхайв
Първокурсник - Терра
Шиел Фантомхайв


Брой мнения : 535

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyВто Окт 05, 2010 5:59 pm

lol lol lol lol
^^
Върнете се в началото Go down
Лили Роуз
мъгъл
Лили Роуз


Брой мнения : 14

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyЧет Окт 07, 2010 9:13 pm

http://harrypotter333.forumakers.com/ Също е много добър форум. Горкия сикрет уорлд преди беше най-великия форум а сега от както е обновен му се *** майката.Много съжелявам много го харесвах.
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyПет Окт 08, 2010 3:13 pm

Хм, знаеш ли какво бих ти казала? Този форум, който рекламираш въобще не на място, никак не ми изглежда по-хубав от този. Като го гледам, направо е от онези, в които няма никакъв стил и са наблъскани с информация. И, ако трябва да съм честна, никак не ми изглежда подходящо да рекламираш друг форум, също за магии, точно във флууда и точно в този период от време.
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Лириана Форкънтър
Директор; преподавател по "Способности"; рък-л на дом Флемио
Лириана Форкънтър


Брой мнения : 431

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyПет Окт 08, 2010 5:15 pm

Знаеш ли какво бих ти направила, Лили Роуз...?! Само, че съм прекалено изморена да се занимавам с тъпи пикли като теб. Не ми пука за шибаният ти форум, който е БРУТАЛНО тъп.... ще оставя идиотският ти спам, просто ще те банна и вероятно ако ми скимне ще изтрия и съобщенията тук. Няма да го направя сега не само защото ме мързи, ами и защото съм сигурна, че никой от хората, които са тук няма и да стъпят в онова бегло подобие на "много добър форум" както го описваш. Благодаря. (:

ПП. Хора, съжалявам, че не сложих звездички за цензура, но ще го преживеете... хд
ПП2. Теди, мерси, че ни защитаваш... Смешните хора пускат тъпи реклами на ужасни форуми на неправилни места, какво да се прави.. ;dd
ПП3. Към въпросната спамерка Лили Роуз: Девойче, ако обичаш, повече да не съм ти видяла носа тук, още повече за реклама на друг форум... Сикрета ще се завърне, а твоят адски перфектно невероятен форум няма и да просъществува. Най-искрено ти го казвам, недей да имаш напразни надежди. ((:
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyСъб Окт 09, 2010 7:00 pm

Хей, къде видя цензура? ;д Аз мисля, че в думите ти няма нищо цензурно... :D
Леле, като видях, че си писала тук, и си помислих, че нещо ще ми направиш забележка, че гоня потребителите, защото пиша лоши неща... И даже си бях подготвила извинение, че съм била напрегната и затова сигурно е прозвучало по-остро. хД
И, естествено, че ще ви защитя. То оставаше и да си подмина съобщението, като е рекламиран... такъв форум. Разбирам, да беше нещо по-хубаво от този, можех и да кажа само, че тук не е мястото за реклама. Ама пък то на нищо не прилича... Без да се хваля, ама и моя е по-хубав. lol
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Шиел Фантомхайв
Първокурсник - Терра
Шиел Фантомхайв


Брой мнения : 535

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyСря Окт 20, 2010 6:33 pm

Лириана Форкънтър написа:
Няма да го направя сега не само защото ме мързи, ами и защото съм сигурна, че никой от хората, които са тук няма и да стъпят в онова бегло подобие на "много добър форум" както го описваш. Благодаря. (:

Хаха, абсолютно, така си е. xD
И лол, наглостта на някои хора~! Колко любопитно~! Да рекламират друг форум когато знаят, че този не е в най-доброто си положение, прилича ми на нелоялна конкуранция... не, че мога да го нарека конкуренция де. *smirks evilly*
И дам, няма нужда от звездички. ^_^
Върнете се в началото Go down
Едуард ван Фьортедо
Забравител
Едуард ван Фьортедо


Брой мнения : 252

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyНед Окт 24, 2010 7:17 am

Лили Роуз?! Ти с по-тъп сайт не можа ли да спамиш? Тоя сайт, който си пуснала изобщо активен ли е? 8 човека за последните 24 часа?! Ми то тук влизат повече макар, че сайтът замразен ххаа ххаа ххаа ..
Хвърлих едно око на сайта ти - пълна боза и простотия. Наблъскала си някви раздели с информация от всичките части на "Хари Потър" и си мислиш, че т'ва е нещо яко? Няма нито смисъл, нито стил. То даже не е ли по-добре да си се регна в кефчето и да си цъкам там, отколкото да ти се регна в кенефчето и да пиша РП-та с хора, на които максимума им е 6 реда? Аре чиба, да не съм те видял тука вече!!!

П.п; Пиша малко с закъснение, ама са видях, че тая е писала..
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyПон Окт 25, 2010 12:46 pm

Хах, ние така сплашихме гокото рекламарче, че вече не влиза тук. ;дд

Обаче тук сме като някаква напълно отделна групичка от по-висши същества, които само се ядосват на останалите. lol
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Шиел Фантомхайв
Първокурсник - Терра
Шиел Фантомхайв


Брой мнения : 535

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyСря Окт 27, 2010 9:02 am

Хаха, бре то си е така. lol lol lol :P
Върнете се в началото Go down
Артикос Авъншайн
Зам.директор; преп-л по Трансфигурация; рък-л на дом Аква;
Артикос Авъншайн


Брой мнения : 92

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyСря Окт 27, 2010 11:54 am

Ох, хора, накарайте Кали да пусннеме форума... Тя не иска, а аз искам. ;DD Тя мен не ме слуша. хд
Върнете се в началото Go down
http://www.secret-world.forumotion.net
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyСря Окт 27, 2010 12:14 pm

Е ние как да я накараме... Освен да вземем по един Калашников и у тях да ходим. ;дд Или пък да я заплаша, че ще напиша навсякъде във форума, че Джони Деп е идиот и че ще го обиждам. хД Не че някога бих посмяла да го направя... love
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyВто Ное 02, 2010 7:45 pm

Хааайде бе, пишете, скучно ми е!! :/ ;д
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 EmptyСря Ное 17, 2010 4:02 pm

Пиша :))
Дими, Кали така е преценила и аз напълно я защитавам, макар и подочух някои работи, в които и ти имаш пръст...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флууд на воля! - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 15 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Флууд на воля!
Върнете се в началото 
Страница 15 от 17Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Флууд ис он дъ мууд!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Начало :: Дискусии и разговори-
Идете на: