Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд на воля!

Go down 
+15
Джин Аканиши
Шпеки Судзуки
Едуард ван Фьортедо
Себастиян Михаелис
Лия Розенберг
Алекто Хекантохейри
Шиел Фантомхайв
Проф. Де'Вил
Елина фон Лаутерн
Касиопея Ефалтис
Дейниъл Форкънтър
Артикос Авъншайн
Лириана Форкънтър
Елвира Еленхел
Томас Дейтън
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
АвторСъобщение
Томас Дейтън
Министър на магията
Томас Дейтън


Брой мнения : 327

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyЧет Юли 15, 2010 2:29 pm

First topic message reminder :

Флуудете на воля, дечица мои. :D Само спазвайте приличния език, ако може. angel
Върнете се в началото Go down
http://www.secret-world.forumotion.net

АвторСъобщение
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 11:54 am

То затуй са темичките у личната зона, ама кой да пише там...
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Себастиян Михаелис
Преподавател по Магическа култура
Себастиян Михаелис


Брой мнения : 53

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 11:57 am

:D Ъм, тях не ги харесвам. Във всеки случай поне да се представя~ =D Аз съм Мицуко, приятно ми е. ^^
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 12:02 pm

Елвира Еленхел написа:
Ама, Мони, ти познаваш Рали?!

Охооооо... аз я познавам още от както започнах да пиша в РПГ форуми хд
и сега провериххх.. има вече повече от една година от както се занимавам с РП ^^
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 12:55 pm

И аз съм така. За едната година, де. Не знам кога точно започнах, ама беше в някакъв форум за Хогуортс и админка беше някаква Катлийн Уиндзор... Тогава писах възможно най-тъпите, смотани и смешни РП-та. xD
Мицуко, аз съм Теди. (:
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Себастиян Михаелис
Преподавател по Магическа култура
Себастиян Михаелис


Брой мнения : 53

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 1:00 pm

Приятно ми е, Теди. ^^ И може да ме наричате Муци или Себи, за по-кратко.
А бтв аз се занимавам с РП от около 4 години. (да не повярва човек колко ми е зле РП-то все още, хах.)
^^
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 1:11 pm

Аз започнах с един форум на туайляйт и малцина знаят че заради тея хора започнах да харесвам доста повече ХП хд не че ся го харесвам ама поне ми е безразличен ... преди ми бъркаше в здравето като видех в някой форум за него или в списанията хд
Ама кво да се прави... вече дори съм чела една от книгите от поредицата хд Някои хора в началото не можеха да повярват хд
О.о Теди, аз започнах от оня форум дет е на туайляйт и дет се пише книга.. то и ти беше регната там хд
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 1:25 pm

Вече официално може да се порадвате на моя милост ^^
Върнете се в началото Go down
Себастиян Михаелис
Преподавател по Магическа култура
Себастиян Михаелис


Брой мнения : 53

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 1:30 pm

Аз започнах първо с един форум за Бобатон... и олее, туй тлайлайт така да не мога да го понасям. ><
Хах, книгите за ХП са мн яки обаче, ако ги прочетеш всичките ще се зарибиш тотално. ^^ И вече си направи герой, а~ *отива да го разгледа*
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 1:33 pm

дааа... аз последната книга съм чела, защото още не са пуснали филма... четох я два месеца... не ме грабна... героите са ми нещо тъпи макар и в някои ситуации да бързах да видя какво ще стане по-нататък, не ми беше чак толкова завладяваща хд
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 1:38 pm

Хора, чета ви коментарите и не знам за какво става дума. Трябва да се зпаознавам с нови хора явно. Хи-хи хД
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 1:45 pm

Ами мн ясно че няма да знаеш за ко стаа дума като не влизаш хд
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 3:28 pm

Омг, чела си 7-ма книга два месеца?! Аз я прочетох за... Добре де, не помня, обаче 5-тата, която беше хипер дълга, я прочетох за по-малко от две седмици. Обожавам ХП, ама като съм луда, си дадох първата и седмата книга (и двете подарък!!) на училищната библиотека... В старото даскало. xD
Дам, сега се сетих за кой форум говориш, Мони. Ама аз там въобще не можех да се оправя, то с тия глави, книги, бла-бла-бла... Пълна тъпотия, според мен.
И... Героинята ти е супер-мега-хипер-невероятно яка! ^____^
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Себастиян Михаелис
Преподавател по Магическа култура
Себастиян Михаелис


Брой мнения : 53

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 3:42 pm

Касиопея Ефалтис написа:
дааа... аз последната книга съм чела, защото още не са пуснали филма... четох я два месеца... не ме грабна... героите са ми нещо тъпи макар и в някои ситуации да бързах да видя какво ще стане по-нататък, не ми беше чак толкова завладяваща хд
О, не! Трябва да се започне с първата~ така де, като се почне отначалото ще навлезеш в героите мн повече. :D

Елвира Еленхел написа:
Омг, чела си 7-ма книга два месеца?! Аз я прочетох за... Добре де, не помня, обаче 5-тата, която беше хипер дълга, я прочетох за по-малко от две седмици. Обожавам ХП...
Охх, и аз обожавам ХП. :) Мм, петата я прочетох за няколко дни, сигурно няма и за седмица. А е най-дългата мисля, тооолкова много страници, ама бе така интересна, че бях като хипнотизирана, не можех да спра да я чета... даже послед нoщите не исках да спя, а да я чета. lol
Върнете се в началото Go down
Лия Розенберг
Първокурсник - Флемио
Лия Розенберг


Брой мнения : 39

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 4:01 pm

Познато. Мони, обаче аз почвам да се изнервям в Здрача. Никой не пише бре. Поне в главата за Волтури. Вече ще ме избие на насилие. xD
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 6:05 pm

Елвира Еленхел написа:
Дам, сега се сетих за кой форум говориш, Мони. Ама аз там въобще не можех да се оправя, то с тия глави, книги, бла-бла-бла... Пълна тъпотия, според мен.
И... Героинята ти е супер-мега-хипер-невероятно яка! ^____^

Аз всичко си схващам от там, защото почнах от там, но прекалената неактивност ме изнерви... Да чакаш един месец да ти отговорят на РПто... Тва не е работа... Аз днеска влязох, за да видя кога съм се регнала, а преди това не си спомням от колко време не бях влизала хд ииии Мерси ^^


Себастиян Михаелис написа:
О, не! Трябва да се започне с първата~ така де, като се почне отначалото ще навлезеш в героите мн повече. :D
Ооо.. аз започнах да чета първата ама ми се стори прекалено бебешка хд

А Ралс хд аз за тва се махнах хд
Върнете се в началото Go down
Лия Розенберг
Първокурсник - Флемио
Лия Розенберг


Брой мнения : 39

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 6:22 pm

Ама, кога успя бе? Аз нищо не съм разбрала. xD Ама, аз не ща да напускам. И без туй на Силви сигурно и е кофти, пък и Алекс и Иван въобще не влизат... затъпяване
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 8:02 pm

Себи - аз също не исках да спя през нощта, за която и книга да е. Хипер интересни бяха, ама и имаше някои страшнички неща... май. Онова с дименторите беше зловещо. Особено на филма. А аз, леле, колко пъти плаках на смъртта на Сириус... Той четири пъти умря за мен. xD Два пъти във филма, и два пъти в книгата. И, 5-тата беше... 865 стр. Или 856. Нещо от тоя род. Не знам как, ама точно на нея съм й запомнила дължината... Явно ми е любимата от поредицата. ^^
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 8:06 pm

Съжалявам за двойния пост...

Мони, честито модераторство! Флууд на воля! - Page 4 491611
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 8:08 pm

Мерсииии ^^ сега ще поотменя Кали с квото мога :)
Върнете се в началото Go down
Лия Розенберг
Първокурсник - Флемио
Лия Розенберг


Брой мнения : 39

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyВто Авг 10, 2010 8:17 pm

Честито да ти е. Аз пък помня като бях на девет как през нощта като стигах до момента, в който Хари вижда Сириус /на Привит Драйв- черното куче точно преди да дойде "Среднощният рицар" винаги затварях и умирах от страх. xD А, на мен четвъртата ми е любима.
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyСря Авг 11, 2010 8:00 am

Йей, Рали, с мен си!! ^____^ Огнените момичета... xD
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Лия Розенберг
Първокурсник - Флемио
Лия Розенберг


Брой мнения : 39

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyСря Авг 11, 2010 11:22 am

Естествено. ;D
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyСря Авг 11, 2010 11:41 am

Йо-хо-хо и бутилка ром drinking
Върнете се в началото Go down
Лия Розенберг
Първокурсник - Флемио
Лия Розенберг


Брой мнения : 39

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyСря Авг 11, 2010 11:43 am

Кво прайш бе, Мони? :D
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 EmptyСря Авг 11, 2010 12:06 pm

до сега мих чинии и поливах цветята хд след малко ще сляза до леля ми и после ще се оправям да излизам хд
срещата ми е чак в шест, ама аз почвам от по-рано да се оправям, защото закъснявам инъче хд
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флууд на воля! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля!   Флууд на воля! - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Флууд на воля!
Върнете се в началото 
Страница 4 от 17Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Флууд ис он дъ мууд!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Начало :: Дискусии и разговори-
Идете на: