Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коя е любимата ви книга?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Коя е любимата ви книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя е любимата ви книга?   Коя е любимата ви книга? EmptyНед Юли 18, 2010 7:02 am

Е, споделете. Моята... моите любими са "Тайната градина", "Капитан Немо", "Тайнственият остров", "Последната тайна на дома Господен", "Конспирацията срещу свещения Граал", "Вечната Амбър", "Лъвицата Елза"... Май са това. wooow
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Арктик Фокс
Първокурсник - Флемио
Арктик Фокс


Брой мнения : 12

Трезор
Оставаща сума: 750

Коя е любимата ви книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви книга?   Коя е любимата ви книга? EmptyСъб Юли 31, 2010 2:59 pm

Аз предпочитам криминалните и фантастичните книги.Много ми допадат томовете на Артър Конан Дойл-Шерлок Холмс но също страшно ми харесват книгите Warcraft.
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterworld.forum-motion.com
Наталия Джоунс
Първокурсник - Флемио



Брой мнения : 64

Коя е любимата ви книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви книга?   Коя е любимата ви книга? EmptyЧет Авг 26, 2010 5:27 pm

Обичам фентъзи, любовни романи, хорър... обичам да чета изобщо. За предпочитане - в оригинал...
Досега имам много любими книги, и често с почти всяка следваща прочетена списъкът ми се увеличава... зависи от стила на автора, от това дали успява да накара читателя да съпреживее случващото се в книгата...
Най- скорошна любима? Уел, например "Паднали Ангели". В книжарницата ме грабна корицата,а след като я купих и съдържанието ме изненада много приятно. Така става, когато отделяш по час за ровичкане из книжарници... добре че в Шопия, пардон, София, има доста.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя е любимата ви книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви книга?   Коя е любимата ви книга? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коя е любимата ви книга?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коя е любимата ви песен?
» А любимата ви група?
» Любима книга
» Книга със заклинания
» [книга]Фолклорни славянски създания

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Начало :: Дискусии и разговори :: Книги-
Идете на: