Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Нещо за четене?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Артикос Авъншайн
Зам.директор; преп-л по Трансфигурация; рък-л на дом Аква;
Артикос Авъншайн


Брой мнения : 92

Трезор
Оставаща сума: 750

Нещо за четене?  Empty
ПисанеЗаглавие: Нещо за четене?    Нещо за четене?  EmptyВто Юли 20, 2010 5:46 pm

Тук питайте. ^^

Като за начало искам да питам, ако някой е чел The Host (Скитницата) да ми каже как му се е сторила..? За да знам дали да си я взимам и да я чета. Няколко приятели ми казаха, че е яка, някои пък, че била тъпа.. Искам да чуя и на някой друг мнението. хд

И нещо, което да ми препоръчате за четене... обичам фантастика от типа на здрач, хари потър, гробища за домашни любимци и т.н. .. ((: Или пък някоя друга, която е яка. Абе, нямам особени претенции. ;д хд Мерси предварително. ^^ angel
Върнете се в началото Go down
http://www.secret-world.forumotion.net
Илайза Тайлър
Първокурсник - Флемио
Илайза Тайлър


Брой мнения : 31

Трезор
Оставаща сума: 750

Нещо за четене?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо за четене?    Нещо за четене?  EmptyСъб Авг 14, 2010 11:36 am

Досега всичко от ръцете на Стефани Майър ми е харесало, така че книгата (Скитницата) вероятно ще е добра. Ако я прочетеш сподели мнение. :P Също новата книга към "Затъмнение" - "Краткият втори живот на Бри Танър" е адски хубава.
А подобна на "Здрач" поне що се отнася до вампирите е поредицата Vampire Academy.
Друга, която тепърва ще става интересна е "Паднали ангели" и е излезнала само първата книга. Ако се сетя за още някоя ще пиша пак. Приятно четене! ^^
Върнете се в началото Go down
Наталия Джоунс
Първокурсник - Флемио



Брой мнения : 64

Нещо за четене?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо за четене?    Нещо за четене?  EmptyЧет Авг 26, 2010 5:12 pm

Паднали Ангели е уникална, лайк наистина уникална... след няколко дни ще излезе и втората част на англ, така че чакайте коментари от мен ;)
Друго добро, което предлагам, е Тръпка, особено за любителите на върколаци ;))
Иначе, и House of night series доста си ги бива....
Друго, друго... Синя луна майби.
И Ангелология. Омг, ангелология... нямам търпение да си я купя и изчета...
Ако се сетя за нещо друго, ще едитвам ;))
Върнете се в началото Go down
Илайза Тайлър
Първокурсник - Флемио
Илайза Тайлър


Брой мнения : 31

Трезор
Оставаща сума: 750

Нещо за четене?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо за четене?    Нещо за четене?  EmptyЧет Авг 26, 2010 9:01 pm

Тръпка и Ангеология са ми в набелязаните, но сега съм се заела да пиша нещичко и ще ми се объркат идеите, ако ги започна. Като ги прочетеш очаквам мнение, да знам да ги започвам ли и аз. ^^ :P
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нещо за четене?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо за четене?    Нещо за четене?  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нещо за четене?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нещо ново, леко и забавно...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Начало :: Дискусии и разговори :: Книги-
Идете на: