Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Алфа-та...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Елина фон Лаутерн
Преподавател по Грижа за магически раст. и жив.
Елина фон Лаутерн


Брой мнения : 67

Трезор
Оставаща сума: 750

Алфа-та... Empty
ПисанеЗаглавие: Алфа-та...   Алфа-та... EmptyЧет Юли 22, 2010 8:34 am

Кабинетът ми беше омагьосан. Още от самото си влизане, оставаш смаян. Все едно... все едно си в приказка. Много интересно беше да слушаш песента на птичките. И не само това. Имаше много дъхави цветя. Жасмини, еньовчета, да не забравяме и розите.Но...не позволявах да се късат. Също така имаше и 3 малки чинчета снабдени с по две тетрадчици,мастилници пера-за наказания. Тук децата влизаха да си получават оценките, наказанията, да получат отговор на въпросите си или просто да пият от ароматният ми чай с розов мед и мляко.Толкова обичах този кабинет,че даже бях засадила тук домашния си любимец-цветето хищник Портокалов цвят. Е,това беше от моят скъп кабинет.
Върнете се в началото Go down
Шпеки Судзуки
Първокурсник - Арис
Шпеки Судзуки


Брой мнения : 5

Алфа-та... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алфа-та...   Алфа-та... EmptyНед Авг 22, 2010 8:19 am

Влязох в кабинета по Грижа за Магическите Създания и Растения.Очаквах с нетърпение да започне първият учебен ден.Много се радвам,че ще изучавам при тази госпожица Елина Кайзер фон Лаутерн.Може би срещата с нея ще ми бъде от полза.Надявам се да се запознаем.Много обичам този предмет.Както и другие,но този повече го харесвам.
-Здравей,мило дете.Как си и какво те води при мен днес?-иззвъня веселото й и жизнерадостно гласче.Май беше смаяна от появата ми.
-Здра-здра-здра-а-вейте,п-про-о-ф-фессор фон Лаут-терн.А-аз съм Ш-шпеки Су-Су-Судзуки,про-про-офесоре.
-О,я стига си се срамувал!Чувствай се като удома си,Шпеки.С какво предпочиташ чая?Захар или мед?От борови иглички е-усмихна ми се тя.
Учудих се от доброто и отношение с един ученик.Определено беше наместена в топ пет на най-добрите учители през престоя ми в Хартуин.Беше много мила и...извънредно красива.
-Мед,госпожо.
-Ама аз не съм госпожа.Не съм омъжена,а и не мисля.Наричай ме Професоре или професор фон Лаутерн или госпожице.Последното го предпочитам последното повече.-смигна ми тя заговорнически.
-Добре,госпожице.
Ама много мила беше тази жена.
Върнете се в началото Go down
 
Алфа-та...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Играта :: Магическа академия "Хартуин" :: Трети етаж :: Грижа за магическите растения и животни-
Идете на: