Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 dimm.

Go down 
АвторСъобщение
Артикос Авъншайн
Зам.директор; преп-л по Трансфигурация; рък-л на дом Аква;
Артикос Авъншайн


Брой мнения : 92

Трезор
Оставаща сума: 750

dimm. Empty
ПисанеЗаглавие: dimm.   dimm. EmptyЧет Юли 22, 2010 10:56 am

Ето я моята темичкъъ. :P

Направих си я просто, за да изявя колко ме дразните като пишете в игрите, защоото това само ми светка, като обезумяло. Тъкмо маркирам като прочетени и пак светват. затъпяване Кво правите бе, хора?! ;дд
Та сега не правяя нищо особено, слушам Dance in the dark by Lady GaGa и обсъждам разни неща ппо форума с другите две феи. ^^ След малко мисля да направя нещо по класната стая, ама ще видя, малко мързи. Предпочитам да си ям чипса и да цикля пред монитора.

Някой иска ли conQUIZtador, btw? Ако има желаещи - Лс. ^^ ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.secret-world.forumotion.net
Артикос Авъншайн
Зам.директор; преп-л по Трансфигурация; рък-л на дом Аква;
Артикос Авъншайн


Брой мнения : 92

Трезор
Оставаща сума: 750

dimm. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: dimm.   dimm. EmptyЧет Юли 22, 2010 2:13 pm

Охх, мразя тъпото лято! Много е топло. Излязох за 1 час навънка и вече бях вирнал.. ;хх Скоро при мен няма да е толкова топло. Алелуя! ^^

Мисля да играя малко конкуизтадор и после ще ям нещо, че не съм ял отт ... 12 часа? Даже и по-рано, не знам. ;Д

Слушам ГаГа, както винаги <33 ии ай чао за сега, стига съм ви надувал главите. хд
Върнете се в началото Go down
http://www.secret-world.forumotion.net
 
dimm.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Начало :: Дискусии и разговори :: Да се опознаем :: Twitter-
Идете на: