Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 mOnsItyYy... ;]

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyЧет Юли 22, 2010 11:37 am

Супер... Пак има Туитер :)
Какво правя сега???
Пиша в Туитера, ровя във фейсбук и чакам Дими да ми пише..
А, писа ми...
[14:35:01] twilight ♥️: са ни мой ;д
---.---
Сега ще взема да напиша някое друго изречение по героя си и после може да гледам някой филм :) А, после трябва и да излизам... Не е лесна мойта...
Повече не измислих, така че до после :)


Последната промяна е направена от Касиопея Ефалтис на Нед Сеп 05, 2010 7:16 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyЧет Юли 22, 2010 6:04 pm

Мхмммм...
Преди малко се прибрах... с една приятелка излязохме да се поразходим малко в комплекса, но осъзнахме, че ни се пие скрежина /за който не е ясно, това е ледено сокче тряснато пет пъти в земяна и направено на каша, много е разхлаждащо ^^/ тааа... защото в Слабейков няма такива екстри, а и нали сме въоражени с карти за градския транспорт, и хайде да ходим в центъра.. преди това не искахме, но пак отидохме... /щяхме да ходим и до Меден Рудник, но се отказахме хд/
На мястото, където обикновенно продаваха разбитите ледени сокчета, нямашеееее :( И ние тръгнахме към морската градина да си купим скрежина, но по малките улички, за да вървим на сянка...
По пътя се спънахме 3-4 пъти... щеше да ни блъсне кола, но всичко в името на скрежината...
Най-накрая като по чудо стигнахме живи и здрави до морската градина и си взехме разбити ледени сокчета... После седнахме на една пейка и си заговорихме за любовните ни драми хд
След това се прибрахме, защото ни се приспаааа хд

Аз сега ще пиша малко на Кали и после ще гледам От место престъплението Лас Вегас... :)
Ще се видим след сериала ми или след като си направя герой хд ^^


Последната промяна е направена от Касиопея Ефалтис на Нед Сеп 05, 2010 7:16 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyПон Юли 26, 2010 8:58 am

Тази сутрин се събудих първо в седем часа, но много ми се спеше и пак заспах хд После се събудих в девет без десет и гледах Квартала на богатите (не го следя, но знам за какво става дума хд) После станах и се обадих на Сити Нет (това е доставчика ми), за да ми пуснат интернет на рутера. Пуснаха го те, но гледаш ли ти пускам си лаптопа и А?! няма интернет ;х Рутера беше виновен хд Ама какво да се прави... пуснах си да гледам Чародейките хд
През това време си изрязах ноктите (единия много брутално се счупи :( ) и ядох филия с лютеница... После се оправих и слязох до братовчед ми да го накарам да ми оправи рутера (а за който не знае, в един вход сме с леля ми /първа братовчедка на бащатко ми/)... За жалост той много бързаше, защото щеше да ходи в София и работата не стана... Аз се върнах и по някаква незнайна за мен причина пуснах компютъра за обществено ползване в нашия дом. И що да видя??? Имам интернет хд Бързо бягай на лаптопа хд
И сега пиша това, защото си нямам друга работа хд
Тишо, имам си разрешение да флуудя хд


Последната промяна е направена от Касиопея Ефалтис на Нед Сеп 05, 2010 7:16 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyСря Авг 04, 2010 8:21 am

Хм... от както се върнах смятах да ви пиша, но нещо ме помързя хд Сега ще ви разкажа на кратко какво стана и къде бях ^^
Бях седмица и повече в Приморско на гости на братовчедка ми и братовчед ми. Прекарах много хубаво. Всеки ден ходихме на плаж и вечер нали излизахме. НО на плажа (ходихме на един по-пуст) явно живееше някакъв дядо-нудист (грррр). Та се разхождаше и пъчеше наоколо (гррррррррр). Една от вечерите ходихме на лятното кино и гледахме Мисия Лондон. Да ви кажа честно, интересно беше като за български филм.
Тръгнах си от там в събота по обед. Хванах от там автобуса за Созопол, за да мога да се видя с приятелките и после с баща ми да си ходя към Бургас. Исках да се видя и с Кали, но тя не си вдигаше телефона, а и по-късно разбрах, че нямаше да има възможност, дори да го беше вдигнала хд.
После отидох в Бургс, оправих си на ново багажа и отпрашихме към село, Визица (едва ли сте го чували хд). Там същата вечер имаше панаир и се събираха много хора. Интересно си беше. Ударих едно право и еленино хоро и после вече можех да се оттеглям. Малко бабите ме нервираха, но какво да се прави... Такъв е живота.
Сега съм в Бургас и съм с изключен телефон, скайп и фейсбук, защото не искам една фр да ме намери. Тя е луда и иска да ходим на плаж, но на вън е супер горещо. Вчера ходих на плаж и капнах. Тва не е работа да си с малко дете (братът) и да пътуваш с 211 (за небургазлиите това е хм... най-популярната градцка линия) и + това трябваше да ходя до издателството на Лонгман, за да си взимам книгата, която вчера е пристигнала от Англия.
Разказах ви на кратко какво се случи в последните дни. Смятах да го дам по-подробно и да го напиша в няколко поста, но така е по лесно, защото както казах по-горе - мързела ме хвана. Сега ще започна да си правя героя и се надяввам в най-скоро време да го пусна хд.


Последната промяна е направена от Касиопея Ефалтис на Нед Сеп 05, 2010 7:16 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyВто Авг 10, 2010 2:11 pm

Сега се захванах да правя най-разхлаждащата торта за лятото ^^
(който иска рецепта да пише на ЛС и ще я пусна в туитера ми ^^)
В същото време си похапвам сладоледец и слушам хаус музичка от песничките, които Джулиян ми записа Саймън Силвърмун


Последната промяна е направена от Касиопея Ефалтис на Нед Сеп 05, 2010 7:15 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyСря Авг 11, 2010 10:39 am

Добър ден драги мои... Монситу пак е тук ^^
Тази сутрин станах към девет и гледах телевизия... После станах пуснах компютъра и започнах да разпределям Рали и Навийна. Оправих работите и звъннах на Кали, но от както наби гората, няма покритие... Сега я чакам да се изкачи на някое връхче и да хване малко обхват, за да ми звънне. После Йониту ми се обади и си дърдорихме малко (много).

Пропускам една част от деня ми...
До преди малко ядох таратор, а сега си чатя с Йониту и Габито(една съученичка) и слушам Малкълм... Сега смятам да открия една темичка за Сериалчетата, за да споделя с вас кои сериали харесвам, не че тук не мога, ноо хд


Последната промяна е направена от Касиопея Ефалтис на Нед Сеп 05, 2010 7:15 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyЧет Авг 12, 2010 4:45 am

Добро утро НАРОДЕ :)
Днес станах доста рано. Е, колко рано... шест и половина хд. Причината? Сънувах някакъв кошмар и после не успях да заспя, но не защото се стреснах или нещо от сорта хд. Не се притеснявайте, не е бил свързан с ХП (ХД). Сега гледам Семейство Симпсън и чета новите неща във форума.
За тези от вас, които следят флууд темичката, вчера за къснях с 16 минути хд. Чаках се с две мои приятелки. Мислих си че двете ще си правят компания като ме чакат, но се оказа, че едната от тях закъсня с още 19 мин (+ моето закъснение, нали). А на въпроса: От къде знам точно с колко сме закъснели?, защото се чакахме на часовника в Бургас хд. После отидохме в морската и пихме скрежина (невероятната напитка ^^) и в същото време четохме БРАВО. След това се возихме на влакчето в Морската градина и седнахме на едно капанче. После слязохме пак към центъра и ходихме до Хиликона (може би най-голямата книжарница в Бургас). Разглеждахме книги и то стана 9.00. Хората искаха да затварят, ама ние си седяхме там. После обиколихме малко центъра и всяка си хвана пътя.

Предполагам един от вас(Йониту), знае за какво говоря, но нищо хд Вие пак се радвайте хд


Последната промяна е направена от Касиопея Ефалтис на Нед Сеп 05, 2010 7:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyСря Авг 25, 2010 7:26 pm

Хельол еврибади... Как сме??? Аз днес се върнах от Приморско... Прекарах пак страхотно... Нагледах се на нудисти и така... сега пак на кратко ще ви разкажа какво се случииии :)
В понеделник имаше супр големи вълни, които направо те заливат целия, колкото и да скачаш, за да ги прескочиш... щях да се одавя на няколко пъти но беше супер якооооо..
Сега нещо ме мързи да ви разкажа другите неща, но какво да се прави... Такъв е живота хд


Последната промяна е направена от Касиопея Ефалтис на Нед Сеп 05, 2010 7:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyНед Авг 29, 2010 11:55 am

Wazaaaaaaa... хд
Преди малко се върнах от село... Снощи нали имаше панаир и аз съм задалжително там хд... Това не е точно моето село, но там живее сестрата на баба ми и аз отидох с братовчедите... Та как протече вечерта... Ударихме едно хорце (може би две) и после отидохме в училището (там сега е общината, защото ако ме разбирате през зимата в селото има 30 човека и нали никой не учи там)... Там наще запалиха огън и всички под 27 се наредиха около него... бърборене... напивване... пеене... и така до три часа сутринта... не знам до колко е продължило, ама нали ние тогава си тръгнахме и така... тази сутрин се събудих в 9 без 15... да не повярва човек... После кво прайхме или не прайхме и дойде време да си тръгваме... заедно с братчедите хванахме колата и бръм вкъщи

Дами и Господа, беше ви представена кратката версия на случилото се. Не споменахме алкохолните прояви, изгорените гуми и вулгарните приказки. Приятен ден!


Последната промяна е направена от Касиопея Ефалтис на Нед Сеп 05, 2010 7:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyНед Авг 29, 2010 7:09 pm

Никой не е писал... Браво на вас бе...
Ох как ми се вие свят... Изпих една водка с кола на екс и ся малко така... оопаа...
Сега ще лягам и се чудя какво да гледам Левридж (Честни измамници) или Чиракът на магьосника... Ще хвърлям монета... Ези за Левридж, тура за чирака...

И тура скъпи моии.. ще гледам чиракът на магьосника <3333 мн ме радва тоя филм уееееееее... ох пак ми се замая главата... от колко малко ме хваща... божеееее боже


Последната промяна е направена от Касиопея Ефалтис на Нед Сеп 05, 2010 7:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyВто Авг 31, 2010 9:30 am

Здравейте... Днес за втори ден си направих сутришната раазходка в девет часа.. Вчера беше първия ден... Ходих да търся вестници на баща ми и обиколих всички репове в радиус от един километър, в търсене на изкупения Меридиан МАЧ хд
Днес не беше чак така... Днес тъсих закуски хд Станах аз сутринта и още преди да съм пила кафе се облякох, сложих очилата, защото очите ми бяха толкова мътни, че все едно съм ударила няколко хм.. Та да се върнем на въпроса. Тръгнах да си копувам закуска. И отивам до най-близкото магазинче или пекарна се наричат тея, ама то пак не беше мн близко, и що да видя?! Затворено е. Кофти. И хванах пътя за другата най-близка пекарна, да го наречем, която знам. Обаче, тя е ехеееее.. никак даже не е близо. По пътя си мислех, как това ще го отразя в туитера си в сикрет уорда. Също планирах да си купя пастет, ако недай си боже и онази пекарна беше затворена. Отидох до там и за моя приятна изненада продаваха няколко закуски. Нямаше голям избор за това избрах бързо - кифла с мармалад. Взех си и айрян, защото много обичам този таратор без краставици. После се прибрах и гледах Чародейките и ядох кифла с мармалад. После си пуснах Чиракът на магьосника и преид малко стигнах до хм.. 77-та минута хд
Сега общо взето се чудя какво да правя. Днес е хубаво времето и смятам да изляза, но да видим с кой хд Е, все ще се намери някой отчаян като мен, който си търси компания хд


Последната промяна е направена от Касиопея Ефалтис на Нед Сеп 05, 2010 7:13 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyСря Сеп 01, 2010 8:48 am

Тази сутрин минах и без сутрешна разходка (вече е късно за такава). Мързеше ме да обикалям комплекса безцелно (без да търся меридиан мач или някаква закусвалня). Като станах в 9.00 звъннах на единствената ми приятелка, която е будна по това време. Бъбрехме си малко и я разпитвах какво да взема на Таня(една др фр) за рд-то й. И в крайна сметка реших да й взема някаква блузка от Теранова и може би някакъв гердан от Бижумания хд Направо съм Гениална с главно "Г". И на трети септември най-накрая ще отида в Созопол и ще закрием сезона с излизане вечерта.
Много се кефя, че и моя рожден ден наближава хд Като го допланирам ще ви кажа как ще го празнувам. За сега само една новина: Ще ми подарят биографията на Джони Деппппп... Джонииииии ... Макар и да знам, защото нали аз си я поръчах хд, пак много ще се изненадам, защото все пак това е Джониииииии

ОМД


Последната промяна е направена от Касиопея Ефалтис на Нед Сеп 05, 2010 7:13 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyНед Сеп 05, 2010 7:13 am

Гуд Морнинг... Тази сутрин трябваше да стана в 7.00, но дъжда (h) ме приспиваше... После като се събудих пуснах телевизора с надеждата да гледам нещо, но представете си, нямаше кабелна. Колко хубаво хд. Пуснах лаптопа, за да ис пусна Чародейките и да го гледам вместо ТВ, но аз нали съм една такава, отплесваща се, почнах да си зяпам фейсбука, наляво-надясно, а сега дори пиша тук.
Е, хайде не съм ви споделила какво стана на рождения ден и може би сега е времето да го направя.
През деня отидохме на кафе, после до Атия (аз нали бях в Созопол) и вечерта на барче (Адам и Ева). Страшно си прекарахме. Е, верно, че ние бяхме единствените там, освен нали барманите. Ама пак беше супер. Малко се напуших и след една малка водка Мери Джейн вече станах да играя. Другите се качваха на бара, ама аз не съм селянка като тях, а и щях да падна. Още първия път като се изправих, щях да тупна на земята. Обявиха ме за, цитирам: "Монико, ти си истинската Лейди Гага", след като нали се раздавах на 110% на Алехандро (още сега мога да ви я изпея). В крайна сметка вечерта паднах само веднъж - на пясъка. После се прибрахме и аз, рожденичката (която по това време вече не беше такава) и приятеля й (о, да, и той беше там хд и спа в тях и много го беше страх да се запознае с баща й). Те не искаха да лягаме и гледахме Най-сладкото нещо с Камерън Диас и Кристина Апългейт. После аз напирах да си лягаме ама те НЕ. И най-накрая сключихме договор, аз да гледам Чиракът на магьосника за трети път, а на тях като не им е интересно (вижте ги кви са смотани) да се целуват там и да не ми пречат. Да ама НЕ. Тъпата Таня (бившата рожденичка), на първите 15 мин поиска да гледаме филм на ужасите и познайте кой филм изтърси - Убийствен пъзел (хд). В крайна сметка аз заспах на него и тя нямаше какво да прави и за това отидохме да си лягаме, и нали оставихме приятеля й, защото ако през ноща баща й ги види спящи и гушнати, ще вземе един нож от кухнята и.... И така...
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyНед Сеп 05, 2010 8:56 am

Туко що си пуснах да гледам ХП3, за да се вдъхновя малко и да направя магазинчетата на улица Фиделиус и още на единайстата минута се сетих, че магазина за птици на Диагон-Али се казваше Авис, така както кръстих и антикварния магазин и веднага разбира се го преименувах на Абра Кадабра хд Голяма съм шматка, ама не ме съдете... аз не разбирам от харипотърски неща хд
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyПон Сеп 06, 2010 3:58 pm

До сега пак пекох чушки и сега седнах, за да видя дали са пуснали субтитрите на Левридж и какво ми щукна да правя и се разрових из профила си в замуна хд
Тъй като една друга моя приятелка (Йоана - едни от вас я познават) ми ползва регистрацията и виждам какво тя тегли хд Няма да издавам и се надявам това, което дърпа да е на брат й, а не нейно хд
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyСря Сеп 08, 2010 9:30 am

Вчера си направих една хубава разходка до Варна... биваше хд В крайна сметка се върнах супер уморена и нормално... след толкова вървене...
Вчера си получих и подаръка от леля ми за рождения ден... Диамантения парфюм на орифлейм, който върви в комплект с един много хубав пръстен + висулка за телефона ми, която е много якааааа (пак от орифлейм)...
Сега си седя и смуча хапче, защото нещо ме боли гърлото... кофти ама какво да се прави...
Утре е рождения ми ден и се надявам да ми отворите една темичка, където да ми честитите... Ще съм много изненадана и трогната, защото играя роуплей от повече от година и до сега никой не ми е честитил (може би, защото съм имала само веднъж рожден ден, но и тогав май не ми честитиха)... айде... гответе се с пожеланията хд
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyЧет Сеп 09, 2010 8:35 am

Хммм.. Все още никой не е направил темичка в моя чест, където да ми честитите рождения ден, а наближава 11 и половина. Какво чакате? хд
Вчера научих, че ще получа само четири подаръка за рождения ми ден хд За какво ли ги каня мойте приятелки?! хд Както и да е... Поне ще получа биограията на Джони Деп ^^
Тази сутрин се събудих и надникнах във фейсбука и що да видя? Колко много хора ми бяха честитили, а половината не ги познавам хд
Снощи се канех да изчакам до 12, но заспах... Защо да чакам ли? За да вдигна на първите шматки, които ще ми честитят посред нощ... По едно време се събудих вечерта. Не видях колко е часа, но погледнах за пропуснатите повиквания хд Имаше три пропуснати повиквания и един СМС от Йониту ^^ Получен в 00:49 с текст: "Адски се вълнувам, не моа заспя! И Ч.Р.Д. ШИДЬОВЪ ЪР МОЙ!! " Тя сигурно е била полу заспала, когато го е писала... Абе всички се вълнуват за днес повече от мен... Дори вчера имаше едно изказване: "Утре е големия ден" РОФЛ Ще кажеш, че ще се женя... хд Аз едно хубаво си заспах и дори сънувах, че никой не ми честити във фейсбук, защото за мен това е важното хд Както и подаръците... Те се вълнуват за партито, а аз за подаръците... Ако имаше начин да дойдат, да оставят подаръците и да си тръгнат, щеше да е много хубаво, ама ще съм много нахална, соу...

И така...
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyЧет Сеп 09, 2010 12:07 pm

Да ви кажа честно, трогната съм от Дориту (аз така вече ще й викам ^^ много слънчево ми звучи хд) ...
Сега излязох от банята, ще се подсуша и ще започвам да оправям работите тука... Трябва да ходя и да посрещам гости на спирката.... Абе не ми се говори направо...
Поне после ще се наквасим и ще ми стане леко на душата хд
Мислех си дали ще стане същото изпълнение като на нова година хд Домакинката яко се напи и повръща и припада и какво ли не направи, а точно в тогава от вътре ми избликна истеричния смях, който за щастие успях да укротя, защото Таня щеше да ме бие, особено след като видях кви шамари бие на Стела (домакинката)
Та си мислех дали ще се повтори, ама се съмнявам... аз не съм такава куха лейка хд
Е, аз отивам да се оправям хд
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyПет Сеп 10, 2010 1:57 pm

Рождения ден мина добре... Йониту ми подари белезници + опътване как се закачат за леглото...
Аз ги мислех за по-яшни и по-големи алкохолички... Не изпиха и половин литър водка хд Баси хората хд Йониту пи малко ама се отказа хд
Тази сутрин трябваше да ходя на дск -.- , защото ние трябва да мислим откриването на 15 септември. В крайна сметка класната беше измислила всичко, а ние доволно кимахме, за да не си напрагаме нали мозъците хд После малко се поразходихме с две съученички и се прибрахме...
Не знам от времето ли е, но ми е много лошо... Едва се задържам пред компютъра... Врата ми е схванат и ме боли.. Вие ми се свят ... Не знам на кой свят се намирам.. Ужасно ми е... Преди малко гледах "Пиши на Жулиета" и ми хареса, но ми е толкова лошо, че не знам какво друго мога да направя, освен да лежа... Не ми се гледа филм, дори не ми се чете и биографията на Джони (смятайте колко ми е лошо) ... Много ми е смотано... Аз ви оставям и отивам да лягам
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyПет Сеп 10, 2010 3:58 pm

Ох...имам температура... туко що гледах на половина Кемп Рок 2 и малко нещо се вдъхнових за вас, учениците... Защото, както малцина знаят, аз съм бивша ученичка в този форум хд и Както само двама-трима знаят бях ентусиастка да направим нещо за учениците, ама споко... аз пак съм до вас и ще ви помогна скъпи мои хд
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyПет Сеп 10, 2010 4:47 pm

Бахти тъпнята... тук няма никого... Днес са влезли само десетима човека и до там...
Ох майккооооо... имате късмет, че ми е лошо... Много мразя в такъв хубав форум да няма никого... И знаете ли в кой е вината? В нас, екипа, ах.... Утре ако съм болна още, взимам лаптопа в ръце и принуждавам Калина да седне пред нейния комп и да започваме да оправяме нещата, защото се ядосвам, че нищо не правим...
Виждате ли? Прогонихме ви... Няма да псувам тук ;х
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyСъб Сеп 11, 2010 3:32 pm

Хм... Аз съм долна лъжкиня хд Лицемерка хд
Днес едно хубаво се разходих и доста път извървях... смятайте го така... значи от вас доооо най-близкия Практикер... Ей толкова извървях днес, пеш...
Важното е, че си взех един мекичък и черен пуловер и бяла ризка... Много са якииии... Сега отивам при братовчедка ми... Ако баща ми довечера не се прибере, ви обещавам на половина, че ще седна и ще свърша нещо, макар и да се съмнявам, че ще го направя хд
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyСря Сеп 15, 2010 12:55 pm

Йо-хо Йо-хо Дъ пайрътс ляйфс фор ми...
Добре мина първия учебен ден...
След нали празненството имахме час на класа... Там класната ни даде програмите и ни разясни коя госпожа от новите е гадна и коя не... Евала й правя на класната... Много печена... Оказа се, че по физическо ще ни преподава Пеев.. Той не се има с класната и не й говори от средата на миналата учебна година, което значи, че ще се хване за най-малкия гаф, който направим и ще ни изяде с парцалите... ужас ви казвам... Имаме нови шест предмета, пет от които са специални: Психология, Микроикономика, Стенография, Компютърен машинопис (където съм що годе добра, но ще трябва да започна да се уча да пиша на български, а не на БГ фонетик), Информатика(тва е нещо по-различно от компютрите) и Немски, който е неспециалния предмет...
Утре започвам от четвърти час, което значи десет без десет и имам пет часа които са - 1хАнглийски, 2хМатематика, 2хПсихология... Гуд гуд...
След като отмина всичко отидохме на кафе със зайците, които междо другото не са лоши... После се разходихме в морската, където видях Йониту и после се прибрахме и така хд
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyПет Сеп 17, 2010 2:03 pm

Уел, Уел, Уел... Никой не е влизал от днес... Ами така е... с нищо не ви превличаме погледите... Ама ми трябва Калина, за да си осъществим идеите... Ох майкоооо... Тея дни... пак е на вилата -.- Аааааа Не ме интересува... още тази вечер ще я натисна да си вземе една тетрадка на вилата и да пиша там и да се вдъхновява от природата... А вместо това е някъде там и ме ръчка по фейсбук... бива ли такова нещо...
Тази вечер ще излизам с Йониту да гледаме Денскод... о йеааааааааа... обаче има един проблем... нея я е страх да се прибира сама и ще трябва да я изпращам... и освен това разходката ни може да се провали, ако брат й не се навие да я посрещне... баси тъпнята... и тя се сети да ми каже днес, за да не мога да си уговоря среща с друг и да си вися вкъщи, което е осемдесет и седем процента вероятно...
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] EmptyСъб Сеп 18, 2010 8:39 am

Така... вчера съм пропуснала да ви кажа какво стана на училище... Първите два часа - Немски -.-
Онзи ден фейсбук ми каза, че на 15 септември 2011 ще умра от рак, а като започна Немския разбрах, че няма да доживея и до 15 септември 2011 Cry Тази е много тъпа госпожааааааааааа Cry Каза ни азбуката и после през останалата част от двата часа немски, дъвчехме едно и също - кои от буквите в немската азбука си приличат с българската, но се произнасят по различен начин... Съчувствайте ми ;[ После ревах на съседния клас как ги съжалявам, че немския им е първия език хд
Вечерта какво стана хд Едно желязо ми се заби в сандалетата и се пробвах да го изкарам, но имам съмнение, че в подметката има железа, соууу ще я карам на обущар... После продължихме с Йониту към Летния театър, където нали щеше да се проведе концерта, където участват Денс Код ... Аз малко така марширувах, заради желязото хд И познайте какво? Йониту доказа, че е блондинка под прикритие... Как може да загубиш нещо, което държиш... ето как... тя си загуби суитшъра хд паднах си от смях, а тя така и не повярва, че го е загубила хд Обикаляхме да го търсим, но го нямаше хд И после отидохме на концерта ... Йониту обяви предния ден за просто ужасен, след като седнахме зад хората там от формацията й и никой не я поздрави хд После гледахме Денс Код и що да видим... те изобщо не се раздаваха, а и половината липсваха... Нищо... Като минаха те ние си тръгнахме, защото не ни се стоеше до края... След това я изпратих до няма и къде, а по пътя пяхме Алехандро, Тик Ток и други такива.... После аз си хванах автбуса и се прибрах, а тя се прибра с брат си :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





mOnsItyYy... ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] Empty

Върнете се в началото Go down
 
mOnsItyYy... ;]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Начало :: Дискусии и разговори :: Да се опознаем :: Twitter-
Идете на: