Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 damn, she did it Again!

Go down 
АвторСъобщение
Наталия Джоунс
Първокурсник - Флемио



Брой мнения : 64

damn, she did it Again! Empty
ПисанеЗаглавие: damn, she did it Again!   damn, she did it Again! EmptyЧет Авг 26, 2010 11:55 am

Сутрин е, макар че е следобед. Аз си вися пред лаптопа върху леглото, гледам Грей и слушам музика паралелно с това.
Бтв, 15 дни. 15 и всичко отново рухва, само за да бъде съградено отначало.
Върнете се в началото Go down
Наталия Джоунс
Първокурсник - Флемио



Брой мнения : 64

damn, she did it Again! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: damn, she did it Again!   damn, she did it Again! EmptyЧет Авг 26, 2010 12:56 pm

[15:49:43] Beautiful Disaster: ....
[15:50:24] Beautiful Disaster: омфг, как може да превръща май бест фр в любител на шибани грозни голи котки върху леопардови щанмпи?!
[15:50:32] Beautiful Disaster: :@
[15:51:25] Escapist: защо просто не си взеха истинска котка? :^)
[15:51:36] Escapist: не е като тея да се продават по-евтино заради
[15:51:44] Escapist: ддз, по-малък обем?
[15:52:12] Beautiful Disaster: (rofl)
[15:52:18] Beautiful Disaster: нямат козина
[15:52:24] Beautiful Disaster: тя не понася козина


->по адрес на приятелката на най-добрия ми приятел...
Върнете се в началото Go down
Наталия Джоунс
Първокурсник - Флемио



Брой мнения : 64

damn, she did it Again! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: damn, she did it Again!   damn, she did it Again! EmptyЧет Сеп 02, 2010 8:17 pm

Бронхит. Отново. Мда, иначе поредният ден, прекаран в мързелуване, слушане на Porcupine tree, много чай и стрепсилс и липса на глас.
Чувствам се доста безидейна напоследък, съвсем си зарязах творчеството, а не бива така. Освен това утре трябва да преведа цяла книга за един ден.... уиш ми лък гайс, поне за текилата след това си струва, ако не друго.
Бтв, снощо с Ники си писахме малко. Лайк малко, защото той си има нови съквартиранти и само се въртеше около компа. Надявам се да оправиим това днес (утре, всъщности, защото най-яките ни разговори са по сред нощите... )
И това е от мен засега, че ме боли гърлото и чакам милото да пише на РПро, че поне за там както никога имам муза
.
Върнете се в началото Go down
Наталия Джоунс
Първокурсник - Флемио



Брой мнения : 64

damn, she did it Again! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: damn, she did it Again!   damn, she did it Again! EmptyНед Сеп 05, 2010 11:31 am

Disturbed, духове от миналото.... и дилеми... и май това е всичко, което ще си спомням от вчера.
Върнете се в началото Go down
Наталия Джоунс
Първокурсник - Флемио



Брой мнения : 64

damn, she did it Again! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: damn, she did it Again!   damn, she did it Again! EmptyВто Сеп 07, 2010 6:22 pm

Май ще имам къде да живея! *посдкача наоколо като побъркана*
И то не с кифли! Плам хепи!

Върнете се в началото Go down
Наталия Джоунс
Първокурсник - Флемио



Брой мнения : 64

damn, she did it Again! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: damn, she did it Again!   damn, she did it Again! EmptyСъб Сеп 11, 2010 8:11 pm

Нарисувах си Шиеел! *подскача*
*само да си го види милотоооо ....*
Днес беше странен ден. Купих си два НЕлилави пуловера, които според мама са тънки, но пък на мен ми допадат, обявиха ме за сатанистка заради обърнатата ми пентаграма (така де, от милото е , харесвам си я и си я нося).... и утре ще ходя да си казвам чао с морето и да си взема пясък и мидички в бурканче (сантиментална Плам)
И ще видя СБ гай, може би, така или иначе искам да използвам талончето за безплатната напитка^^
Върнете се в началото Go down
Наталия Джоунс
Първокурсник - Флемио



Брой мнения : 64

damn, she did it Again! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: damn, she did it Again!   damn, she did it Again! EmptyПон Сеп 13, 2010 6:23 pm

4 дни1 кога по дяволите станаха 4? Дори и това не знам. ама знам друго- ще използвам възможно най-много от тях...
и си имам морска вода и пясък в бурканче ! *писък*
и такива ми ти работи общо взетоо...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





damn, she did it Again! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: damn, she did it Again!   damn, she did it Again! Empty

Върнете се в началото Go down
 
damn, she did it Again!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Начало :: Дискусии и разговори :: Да се опознаем :: Twitter-
Идете на: